Sitemizde Toplam 3270 Film, 37 Kategori ve 3688 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
 • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Hababam Sınıfı Yaz Oyunları izle

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları 2020 Yerli Film izle

Türk sinemasının klasik yapıtlarından olan Hababam Sınıfı serisinin modernleştirilerek günümüze uyarlanmasına bir filmle daha devam edildi. Hababam Sınıfı Yaz Oyunları filmi günümüze ait bir hikaye ile eğlenceli ve komik bir film izlemek isteyenlerin bu taleplerini yerine getiriyor. Özel Çamlıca Lisesi, Kıbrısta organize edilen liselerarası yaz oyunlarına katılım hakkı kazanır. Bu haber tüm okulda sevinçle karşılanır. Herkes ayrı bir plan yapar ama Hababam Sınıfı’nın planı bambaşkadır. Yaz oyunları Kıbrıs’ta yapılacaktır ve bu da aslında güzel bir tatil anlamına gelmektedir. Hababam Sınıfı bu hayalleri kurarken okulun sahibi Pinti Lütfullah’tan gelen haber tüm sınıfın umutlarını kırar. Pinti Lütfullah, yarışmaya katılacak öğrencileri Hababam Sınıfı’ndan değil fen bölümünden seçmeye karar vermiştir. Bu bir geleneğin yıkılmasıdır.

Bugüne kadar Özel Çamlıca Lisesi’ni dışarıda hep Hababam Sınıfı temsil etmiştir. İlk şoku üzerinden atan Hababam Sınıfı hemen yeni bir plan yapar. O planın sonucunda yarışmaya gitmek için o gün uçağa Hababam Sınıfı’ndan Yakışıklı, Racon, Format ve Dede biner. Yarışma umurlarında değildir. Onlar için yapacakları tatil önemlidir. Ancak hiç bir şey planladıkları gibi olmayacaktır. Hababam Sınıfı’nın başına Kıbrıs’ta ne gelecek? Pinti Lütfullah, seçtiği öğrencilerin Hababam Sınıfı tarafından bertaraf edilmesini ve yarışmaya gitmemelerini nasıl öğrenecek? O öğrenciler neden o gün uçağa binemediler? Hangi tesadüfler hangi belaları getirecek ve Hababam Sınıfı başını bu belalardan nasıl kurtaracak?Hababam Sınıfı ekibi Kıbrıs dönüşü ne ile karşılaşacaklar?

Uslanmaz öğrenciler Kıbrıs tatili hayali ile gittikleri yarışmadan ne öğrenip geri dönecekler. Hababam Sınıfı Yaz Oyunları filminde yönetmen koltuğunda genç isin Doğa Can Anafarta bulunuyor. Oldukça geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmde Altan Erkekli gibi usta bir isim de yer alıyor. Ayrıca Hababam Sınıfı’nın daha önceki serilerinde de yer almış Mehmet Ali Erbil bu filmde de küçük de olsa bir rol üstlenmiş.Filmde ayrıca Toygan Avanoğlu, Yusuf Çim, Fırat Albayram, Hakan Meriçliler, Giray Altına, Deniz Akkaya, Öykü Çelik, Mert Denizmen, Reyhan Ulu Ekinci, Doğan Akdoğan, Baran Bayraktar gibi isimler de yer aldı.

2020 Filmleri, Film izle, Komedi Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Hababam Sinifi Kibris'ta: Yaz Oyunlari
Yönetmen: Doga Can Anafarta
Aktörler: Deniz Akkaya, Firat Albayram, Giray Altinok, Toygan Avanoglu, Yusuf Çim
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Türkiye
Filmin Süresi: 108 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 3 yorum yapılmış.
 1. KAĞAN BAYAZIT
  KAĞAN BAYAZIT 19 Mayıs 2020 08:16

  film çok güzel

 2. abdulkadir
  abdulkadir 9 Mayıs 2020 15:04

  nasıl izlineiyor

 3. yağmur kulluk
  yağmur kulluk 17 Nisan 2020 17:05

  film çok güzel olmuş herkese çok teşekkür ederim

Reklamı Kapat X
8jAw17