Sitemizde Toplam 3434 Film, 37 Kategori ve 4024 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17

Hain izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Hain izle

Hain - Il Traditore 2019 Filmi 1080p HD FULL izle

Hain filmi, iki farklı dünyada bulunan ve buraların lideri niteliğinde adlandırılmış olan mafya babası TommasoBuscetta isimli kişinin yaşam öyküsünü konu olarak alıyor. Sicilya bölgesinde hayatını sürdürmekte olan Buscetta adlı kişi, genç yaşında mafya gurubuna girerek buraya ait olur. Yer altının tehlikeli dünyasında kısa süre içerisinde kendisine yer bulan Buscetta, birçok şehri kendi kontrolüne alarak buralara hakim olur. Girmiş olduğu bu sert ve karanlık dünyada zaman zaman iç hesaplaşmaları, Buscetta’nın iki oğlunun, üç yeğeninin ve altı akrabasının ölmelerine neden olmuştur. Oldukça sert ve acımasız olan bir “Baba” özelliğini taşıyan TommasoBuscetta’nın gizemli ve detayları bilinmeyen hayatına  değinen filmin yönetmenliğini ise MarcoBellocchio yapıyor.

İtalya, Fransa, Almanya ve Brezilya ülkelerinin ortak yaptığı çalışmalar sonucunda çekimleri bitmiş olan Hain filminin fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda filme ait ipuçları ilk kez seyirciler ile buluştu. Bu durumdan sonra film hakkında birkaç bilgiye sahip olan sinema severlerin filmi yakından takip ettiği görülüyor. İki saat 31 dakika gibi uzun bir sürede ekranda olacak filmin genel olarak biyografik be dram türünde olacağı açıklanmıştı. PierfrancescoFavino, Maria FernandaCândido, FabrizioFerracane, LuigiLoCascio, FaustoRussoAlesi, GiovanniCalcagno gibi oyuncu isimlerinin karakterlere hayat verdiği Hain filmi oldukça ilgi görecek gibi duruyor.

Filmin çok yakında vizyondaki yerini alacak olması sinema severlerde büyük bir merak ile beraber heyecan duygusunu harekete geçiriyor. Filmin bu sene içerisinde 13 Aralık tarihinde vizyondaki yerini alacağı filmin yapımcı şirketi tarafından duyurulmuştu. İçerdiği etkileyici sahneler ve dramı aksiyon ile buluşturan senaryosu ile ön plana çıkan bu filmin en büyük güzelliği ise uzun zamandır bu türü bu denli güzel anlatan bir film olmasıdır. Büyük merakla beklenen filmin büyük ilgi görmesi tahmin ediliyor.

2019 Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2019 yapımı Hain - Il Traditore filmi vip hd kalite izleme seçenekleriyle birlikte sitemize eklenmiştir.Kesintisiz hd film izle

Filmin Orjinal Adı: Il traditoIl Traditore - Als Kronzeuge gegen die Cosa Nostrare
Yönetmen: Marco Bellocchio
Aktörler: Pierfrancesco Favino, Luigi Lo Cascio, Fausto Russo Alesi, Maria Fernanda Cândido, Fabrizio Ferracane, Nicola Calì, Giovanni Calcagno, Bruno Cariello, Bebo Storti, Vincenzo Pirrotta, Goffredo Maria Bruno, Gabriele Cicirello
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019
Filmin Süresi: 153 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17