Sitemizde Toplam 3271 Film, 37 Kategori ve 3691 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Hareket Sekiz izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Hareket Sekiz izle

Hareket Sekiz 2019 Filmi 1080p Full HD İzle

Rus mafya çetesinin peşine düşen üç polis memurunun konusuna odaklanmaktadır. Bu zamana dek hep tesadüf eseri başarılar elde eden bu üç polis memuru, bor madeinini özel bir silah yapımı için yurtdışına çıkarmaya çalışan bir Rus mafya çete liderini yakalamak adına görevlendirilmektedir. İçerisine girdiği belanın niteliğine tam olarak hakim olmadan başına geleceklerden habersiz bir maceraya doğru sürüklenen bu polis memurları, aynı zamanda da traji komik bir anlatıyla seyircisinin karşısında olacaktır. Hareket Sekiz filmi, son dönemlerde stres ve sıkıntı yaşayan insanların bir nevi rahatlaması ve mutlu hissetmesi açısından iyi bir deneme olabilir.

Türk sinemasının son dönemlerdeki en büyük eksiği komedi. Komedi açısından iyi denemeler olsa da yine belli başlı açılardan eksik kalındığı da söylenebilir. Hareket Sekiz ise Ali Yorgacıoğlu’nun yönettiği ve büyük olasılıkla da komedi açısından iyi sonuçlar oluşturacak bir film. Özellikle de oyuncu kadrosu ve içerdiği konu açısından da dolgun bir konumda olduğu söylenebilir filmin. Özellikle komedi unsurunun içerisine polisiye temasının aktarılması dikkat çekici bir hamle olabilir. Ki filmin konusu ve Ali Sunal başrolünde şekillenen hikayesi de bu etkileşimi fazlasıyla destekleyebilir. Ali Yorgancıoğlu, daha önce Hayalet Dayı, Polis Akademisi: Alaturka ve Hep Yek gibi filmlerde komedisel açıdan neler yapacağını kanıtlayan bir yönetme olmuştu.

Hareket Sekiz filminin oyuncu kadrosunda Ali Sunal’ın yanı sıra Gürgen Öz, Onur Atilla, Devrim Yakut, Bihter Dinçel, Hakan Bilgin, Hande Katipoğlu ve Aykut Taşkın gibi komediyle bütünleşen önemli isimler de yer edinmektedir. Bu film pek çok açıdan size çok ama çok iyi gelebilir. Hepiniz için şimdiden güzel seyirler dileriz.

2019 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Türk Filmi, Yerli Filmleri

Hareket Sekiz full izleme seçenekleriyle birlikte tek parça ve 1080p hd kalitesiyle sitemize eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Hareket Sekiz
Yönetmen: Ali Yorgancioglu
Aktörler: Gürgen Öz, Bihter Dinçel, Ali Sunal, Seher Devrim Yakut, Sarp Bozkurt, Hande Katipoglu, Dogan Akdogan, Onur Atilla, Hakan Bilgin, Aykut Taskin, Cagatay Atasagun, Can Yücel Metin, Islam Mehraliyev, Alisan Özkan
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019
Filmin Süresi: 110 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 6 yorum yapılmış.
 1. Xaqani
  Xaqani 20 Nisan 2020 17:44

  Babat

 2. Hako
  Hako 23 Şubat 2020 00:05

  Açılmıyor kardeşim

 3. Aynur ayaz
  Aynur ayaz 12 Ekim 2019 23:42

  Çok güzel ?

 4. Aynur
  Aynur 12 Ekim 2019 23:41

  Filim açılırsa izleyip yorumumu yazıcam

 5. hülya öztas
  hülya öztas 18 Eylül 2019 09:55

  filim acılsın izliyeyim yorum yazayım

 6. ethem
  ethem 11 Ağustos 2019 02:53

  güzel

Reklamı Kapat X
8jAw17