Sitemizde Toplam 3277 Film, 37 Kategori ve 3699 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Harry Potter 4 izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Harry Potter 4 izle

Harry Potter 4 ve Ateş Kadehi 2005 Filmi izle

Harry Potter ve en yakın arkadaşları Hermione ve Ron ile  4. Sınıfiçin geri döndükleri Hogwarts cadılık ve büyücülük okulunda eğitim hayatları dışında çok zorlu bir maceraya atılmak zorunda kalırlar. 18 yaş üstü öğrencilerin katılım sağlayabildiği, zorlu görevleri tamamlayarak sonsuz şöhrete kavuşan gönüllü yarışmacılar için düzenlenen Üç Büyücü Turnuvasına bu yıl Hogwarts ev sahipliği yapmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere yarışma için 3 büyük büyücülük okulundan 3 aday belirlenmektedir. Ateş kadehine atılan isimlerden rastgele seçilen 3 adaya ek olarak Harry’nin 4. Kişi olarak kadehten adının çıkmasından sonra kötü olaylar Harry’nin peşini bırakmamıştır.

18 yaşında olmayan ve daha turnuva da hayatta kalmak için gerekli büyülerin eğitimini almayan Harry’i zorlu bir turnuva beklemektedir. Turnuva için gerekli şartları sağlamayan ve ismini normal şartlarda kadehe bırakamayacak olan Harry her ne kadar bunu inkar etse de kimse ona inanmamaktadır. En yakın arkadaşı Ron’da bu insanlar arasında yerini almıştır. Tüm yıl sadece Hermione’den destek alan Harry finale kadar gelmiş, ancak üzerinde oynanan kötü planları çözmek için çok geç kalmıştır. Hogwarts’ın as büyücü adayının ölümüyle sonuçlanan turnuvada anahtar olarak kullanılan kupa Harry’i Voldemort’un yanına taşımış, Peter’ın desteğiyle ete kemiğe bürünen Voldemort tekrar hayata dönmüştür.

Harry Potter ve Ateş Kadehi 2005 yapımı film ilk kez  18 Kasım 2005  günü serinin takipçileriyle buluşmuştur. Mike Newell’sin yönetmen koltuğuna oturduğu Harry Potter serisinin 4. filmi olan Harry Potter ve Ateş Kadehi bir fantastik kurgu ve macera filmidir. Harry Potter ve Ateş Kadehi filminde rol alan oyunculardan bazıları Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley), Emma Watson (Hermione Granger), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Michael Gambon (Albus Dumbledore), Maggie Smith (Profesör Minerva McGonagall), Alan Rickman (Sirius Black) gibi ünlü isimlerdir.

Harry Potter ve Ateş Kadehi filminin çekilmeri ABD ve İngiltere de gerçekleşmiştir. Ödüllü yazar  J.K Rowling’in kaleminden çıkan bu baş yapıtın sinemaya uyarlaması olan film, sizleri oldukça fantastik ve bambaşka bir sihir dünyasının kapılarını aralamaktadır. Her yaş grubuna hitap eden bir başyapıt olan Harry Potter serisinin ünü tüm dünyada geniş kitlelere yayılmıştır ve  yıllardır severek takip edilen bir film serisidir.

 

Fantastik Filmler, Harry Potter Serisi | Harry Potter Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Harry Potter 4 ve Ateş Kadehi izleme seçenekleriyle birlikte sitemize 1080p full hd kalitesiyle eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Harry Potter und der Feuerkelch
Yönetmen: Mike Newell
Aktörler: Eric Sykes, Timothy Spall, David Tennant, Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Mark Williams, James Phelps, Oliver Phelps, Bonnie Wright, Jeff Rawle
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2005
Filmin Süresi: 157 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17