Sitemizde Toplam 3258 Film, 37 Kategori ve 3646 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Harry Potter 5 izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Harry Potter 5 izle

Harry Potter 5 ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı 2007 Filmi 1080p izle

Harry Potter ve en yakın arkadaşları Hermione ve Ron ile 5. Eğitim dönemi için geri döndükleri Hogwarts cadılık ve büyücülük okulunda eğitim dışında ki hayat yine zorluklarla doludur. Lord Voldemort’un dönüşünü kabul etmeyen Hogwarts öğrencileri Harry’i dışlayarak, Harry’nin uydurması olduğunu düşündükleri bu yalan habere inanmamaktadırlar. Buna rağmen Hermione’nin fikri önderliğinde kurduğu “Dumbledore’un Ordusu” adlı topluluğu Voldemort’a karşı İhtiyaç Odasında eğiterek, beklenen olası savaşa karşı onları donanımlı bir şekilde hazırlamıştır.

Hogwarts’ın uzun yıllardır başında olduğu müdürü Albus Dumbledore’u, Voldemort’un yerine geçmesi isteği yalanıyla baştan alıp yerine yeni müdüre Dolores Umbridge’i atayan Sihir bakanlığı Hogwarts’ın en kötü eğitim yılını yaşamasına neden olur. Değişen sınav sistemleri, öğrencileri savunmasız bırakmaya çabalayan müfredatlar, öğrencileri okuldan soğutmuştur.

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı 2007 yapımı film ilk kez 10 Ağustos 2007 günü serinin takipçileriyle buluşmuştur. David Yates’in yönetmen koltuğuna oturduğu Harry Potter serisinin 5. filmi olan Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı bir fantastik kurgu ve macera filmidir. Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı filminde rol alan oyunculardan bazıları Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley), Emma Watson (Hermione Granger), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Maggie Smith (Profesör Minerva McGonagall), Alan Rickman (Sirius Black) gibi ünlü isimlerdir.

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı filminin çekilmeri ABD ve İngiltere de gerçekleşmiştir. Ödüllü yazar J.K Rowling’in kaleminden çıkan bu baş yapıtın sinemaya uyarlaması olan film, sizlere fantastik dünyaların kapılarını aralıyor. Her yaş grubu insan kitlesine hitap eden bir başyapıt olan Harry Potter serisinin ünü tüm dünyaya yayılmıştır ve yıllardır severek takip edilen bir film serisidir.

Harry Potter film serisinin 5. Filmi Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı büyük bir hayran kitlesiyle birlikte hâla nefes alan bir efsane olarak varlığını sürdürmeye devam ediyor. 10 Ağustos 2007 yılında ilk kez seyircilerle buluşan efsanevi film, hâla bir çok televizyon kanalında seyircileri ekran başında buluşmaya devam ediyor.

Fantastik Filmler, Harry Potter Serisi | Harry Potter Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Harry Potter 5 ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı full izleme seçenekleriyle birlikte sitemize türkçe dublaj eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Harry Potter und der Orden des Phönix
Yönetmen: David Yates
Aktörler: Daniel Radcliffe, Harry Melling, Jason Boyd, Richard Macklin, Kathryn Hunter, Miles Jupp, Fiona Shaw, Richard Griffiths, Jessica Hynes, Adrian Rawlins, Geraldine Somerville
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2007
Filmin Süresi: 138 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. TUĞBA TUANA TRAVACİ
    TUĞBA TUANA TRAVACİ 17 Aralık 2020 22:03

    YAAAAA ÇOK YAVAŞ VE BEN DAHA 12 YAŞINDAYIM

Reklamı Kapat X
8jAw17