Sitemizde Toplam 3236 Film, 37 Kategori ve 3603 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Hashtag izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Hashtag izle

Hashtag 2020 Yerli Film izle

Film çekimi için ıssız bir alana giden altı sosyal medya fenomeninin yaşadıkları gerilim dolu olayları konu ediniyor. Altı sosyal medya fenomeni film teklifi alırlar. Bu teklifi yapan gizemli bir yönetmendir. Gelen beklenmedik teklif sosyal medya fenomenlerince değerlendirilir. Tamamı kendi ünlerini sinema sektöründe de sürdürmek için bu teklifi kabul eder. Bu film bir korku filmidir. Ancak fenomenler yaşayacakları gerilimden ve enteresan olaylardan habersizdirler. Hepsi normal bir film setinde olağan bir şekilde çalışacaklarını ve ortaya güzel bir film çıkartacaklarına inanırlar.

Ancak filmin gizemli yönetmeninin niyeti bambaşkadır. Altı sosyal medya fenomeni film çekimi için kendilerine belirtilen adrese gitmek için yola çıkarlar. Adrese ulaştıklarında ilk şaşkınlıklarını yaşayacaklardır. Ne ortada bir film seti ne de başka bir şey vardır. Bulundukları yer medeniyetten oldukça uzak bir dağ evidir.Burada sosyal medya fenomenlerini kötü bir sürpriz beklemektedir. Hepsi geçmişleriyle yüzleşmek zorunda kalırlar. Hayatlarında yaptıkları ve unutup üzerini örttükleri tüm günahları ile hesaplaşmak zorundadırlar. Bedeli ödenmeyen günah kalmayacaktır. Sosyal medya fenomenlerinin geçmişlerindeki tüm ayrıntıları ortaya çıkaran olay nedir? Gizemli yönetmen aslında kimdir?Onlarla kötü niyetli birisi veya birileri oyun mu oynamaktadırlar? Kazandıkları ünün ve onun getirdiği popülerliğin bu zor durumdan kurtulmak için bir faydası olacak mıdır? Günahlarıyla yüzleşen fenomenleri neler beklemektedir? Hangi günahların hangi bedelleri olacaktır? O girdaptan çıkış mümkün olacak mıdır? İçlerindeki en zayıf halka kimdir? Dışarıya gösterdikleri gibi güçlü, vurdumduymaz karakterleri bir rolden mi ibarettir? Nasıl bir mücadelenin ortasında kalacaklardır? Bu gerilimin bir nihayeti olacak mıdır? Sosyal medya fenomenleri bir daha eskisi gibi olmayı başarabilecekler mi?

Hashtag filminde yönetmen koltuğunda Başaran Şimşek oturuyor. Filmde Özüm Çakır, Ela Yörüklü, Gülderen Güler, Burak Çoban, Ergülcan Akıncıoğlu, Emine İrem Diri, Eren Emingil ve Elif İklim Katmerci rol alıyorlar. Hashtag filminin senaryosunu Onur Böber ve Özden Uçar birlikte kaleme aldılar. Filmde müziklerde ise Özgür Zoral imzası bulunuyor.Filmin yapımcılığını ise AD Yapım adına Ayşen Yıldırım ve Umut Özdağ üstlendiler.

2020 Filmleri, Film izle, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Hashtag
Yönetmen: Başaran Şimşek
Aktörler: Özüm Çakır, Ela Yörüklü, Gülderen Güler, Burak Çoban, Ergülcan Akıncıoğlu, Emine İrem Diri, Eren Emingil ve Elif İklim Katmerci
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Türkiye
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17