Sitemizde Toplam 3236 Film, 37 Kategori ve 3601 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Haunt izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Haunt izle

Haunt Filmi 2019 HD Full İzle

Haunt filmi, bir perili ev oyununa katılan gençlerin başından geçen olayları konu ediniyor. Harper, erkek arkadaşından yeni ayrılmış genç bir kadındır. Ayrıldığı erkek arkadaşı aşırı sorunları olan ve Harper’in hayatını alt üst ederek onu psikolojik buhrana iten birisidir. Uzun süredir ayrılık fikri Haunt’un aklında olsa bu gücü kendisinde göremez. Sonunda kendisini toparlayarak bu ayrılığı gerçekleştirmiştir. Cadılar Bayramı’na ise sadece bir hafta kalmıştır. Haunt hayatına kaldığı yerden devam etmek için normalleşmek maksadıyla çeşitli faaliyetlerde bulunur. Uzun süredir görüşmediği arkadaşlarıyla bir araya gelir ve hayatı olağan akışına bırakır. Genç kadın çıktığını düşündüğü çıkmazın ardından yavaş yavaş normale döner.

Ve Cadılar Bayramı gelip çatar. Haunt ve arkadaşları bu ritüeli bir basamak daha yukarıya taşımak için farklı bir eğlenceye dahil olmak isterler. Gittikçe popüler hale gelen perili ev oyunlarından birisine katılmaya karar verirler. Oldukça eğleneceklerini tasarlarlar. Ancak gidecekleri ev fazlasıyla perili ve ziyaretçilerin en büyük korkuları ile beslenmektedir şeklinde tanıtılmaktadır. Bundan bir endişe duymazlar ve bu oyun evine giderler. Lakin bekledikleri gibi olmaz. Eve girer girmez büyük bir dehşetin içerisinde kendilerini bulurlar. Akıl almaz olaylar başlarına gelmeye başlar. Üstelik başlarına gelen bu korkunç olaylar onların kabuslarından kaynaklanmaktadır. Kendi kabuslarını yaşadıkları evde olanları bir türlü anlamlandıramazlar. Artık her şey oyun olmaktan çıkmıştır ve ölümle yaşam arasındaki ince çizgide durduklarını iliklerine kadar hissetmişlerdir. Genç arkadaşlar kendi kabusları ile yüzleşmek hatta o kabusları bir gerçek olarak yaşamak zorundadırlar. Haunt ve arkadaşları kendi kabusları ile nasıl karşı karşıya kalmışlardır? Kendilerine bile itiraf edemedikleri kabuslar bir oyun evinde karşılarına nasıl çıkmıştır?

Haunt’un erkek arkadaşının bunda bir etkisi var mıdır? Bu gizemli kötülük kimden gelmektedir? Kabuslarıyla sarılmış evin bir çıkış kapısı var mıdır? O çıkış kapısını içlerinden bulacak birisi çıkacak mıdır? Haunt filmini Scott Beck ve Bryan Woods yönettiler. Filmde Katie Stevens, Will Brittain, Lauryn Alisa McClain, Andrew Caldwell, Shazi Raja, Schuyler Helford, Phillip Johnson Richardson, Chaney Morrow rol aldılar.

2019 Filmleri, Film izle, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Haunt filmi izle - Bir perili ev oyununa katılan gençlerin başından geçen korkuç olayları konu ediniyor.Herkese iyi seyirler

Filmin Orjinal Adı: Halloween Haunt
Yönetmen: Scott Beck, Bryan Woods
Aktörler: Katie Stevens, Will Brittain, Lauryn Alisa McClain, Andrew Caldwell, Shazi Raja, Schuyler Helford, Phillip Johnson Richardson, Chaney Morrow, Justin Marxen, Terri Partyka
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 92 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. metin
    metin 24 Mayıs 2020 00:58

    efsane

Reklamı Kapat X
8jAw17