Sitemizde Toplam 2599 Film, 35 Kategori ve 2572 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Hayallerin Peşinde izle

 • Hata Bildir

  Hata BildirClose

 • Sinema Modu
 • Fragman
Google +
VK
Whatsapp
Hayallerin Peşinde izle

Hayallerin Peşinde - The Peanut Butter Falcon 2020 Film izle

Hayallerin Peşinde filmi, Amerikan güreşçisi olmak ve bu hayalini mümkün kılmak amacıyla kaldığı bakımevinden kaçan Down sendromlu Zak ile bu macerasında ona eşlik eden Tyler ve Eleanor’un başlarından geçen olayları konu ediniyor. Zak, Down sendromlu birisidir. En büyük hayali ise bir gün Amerikan güreşçisi olmaktır. Her şey Zak’ın televizyon izlediği sırada gördüğü bir ilanla başlar. Güreş okulu televizyona ilan vermiş ve yetiştirilmek üzere yeni güreşçiler aramaktadırlar. Zak’in hayatı bu ilanla değişecektir. Tertemiz bir kalbi ve büyük bir inancı olan Zak’i artık durdurabilecek herhangi bir şey yoktur. Ne yapacak ne edecek o güreş okuluna gidecektir. Bunun için önünde çok sayıda engel vardır.

Lakin Down sendromlu olması sebebiyle o engelleri önemseyecek bir durumu yoktur. Zak, bakımevinden kaçarak yola koyulur. Zak yolda Tyler ile tanışır ve yol arkadaşı olarak farklı bir maceranın başlamasına sebep olur. Tyler, Zak gibi masum değildir. Zak’in bu yeni arkadaşı geçmişinden kaçan ve ondan kurtulmak isteyen birisidir. Bu ikiliye bir başkası daha eklenecektir. Bakımevinde Zak ile ilgilenen ve onu geri getirmek için yollara düşen Eleanor onları bulur ve bu üçlü heyecanlı bir macera için yollara düşerler. Zak’i yolda bekleyen tehlike nedir? Eleanor Zak’i bakımevine geri dönmek konusunda ikna edecek midir? Tyler’in yol arkadaşlarının başlarına açacakları belalar nelerdir? Zak, Amrikan güreşçisi olmak için düştüğü bu yolda sonuca ulaşacak mıdır? Down sendromlu olması sebebiyle bu yolda hangi zorluklarla baş etmek zorunda kalacaktır? Güreş okuluna ulaştıklarında Zak’in alacağı cevap ne olacaktır? Zak’in masumiyeti Tyler’in üzerinde nasıl bir etki yaratacaktır?

Tyler kaçtığı geçmişiyle Zak sayesinde mi yüzleşecektir? Hayallerin Peşinde filmini Tyler Nilson ve Mike Schwartz birlikte yönettiler. Filmde Shia LaBeouf (Tyler), Dakota Johnson (Eleanor), Zachary Gottsagen (Zak), Bruce Dern (Carl), Thomas Haden Church (Salt Water Redneck), John Bernthal (Mark), John Hawkes (Duncan), Deja Dee (Janice), Rob Thomas (Winki) rol aldılar. Filmin senaryosunu Tyler Nilson ve Mike Schwartz kaleme aldılar. Hayallerin peşinde filminin müzikleri ise Jonathan Sadoff’a ait.

2019 Filmleri, Dram Filmleri, Film izle, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Hayallerin Peşinde filmi izle, Amerikan güreşçisi olmak için bakımevinden kaçan Down sendromlu bir çocuğun hikayesini anlatıyor.

Filmin Orjinal Adı: The Peanut Butter Falcon
Yönetmen: Tyler Nilson, Michael Schwartz
Aktörler: Zack Gottsagen, Ann Owens, Dakota Johnson, Bruce Dern, Shia LaBeouf, Thomas Haden Church, Rob Thomas, Jon Bernthal, Tim Zajaros, John Hawkes, Yelawolf, Jonathan D. Williams, Deja Dee, Lee Spencer, Mark Helms
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 97 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 2 yorum yapılmış.
 1. admin
  admin 24 Mayıs 2020 15:30

  bakalım nasıl bir film

 2. blabla
  blabla 22 Mayıs 2020 23:58

  iyi bir filme benziyor