Sitemizde Toplam 2845 Film, 35 Kategori ve 2767 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

aVWBWm secretbet-reklam

Her Şey Seninle Güzel izle

QgYP94
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
Reklamı Geç

Reklamı Geçmek İçin Saniye Kaldı.

QgYP94

Google +
VK
Whatsapp
Her Şey Seninle Güzel izle

Her Şey Seninle Güzel 2018 1080p Sansürsüz Yerli Film izle

Film, çok sevdiği aşkını kaybetmemek için elinden gelen herşeyi yapan bir kadının hikayesine tanık oluyoruz.İşinde başarılı bir kariyere sahip olan Deniz. sevgilisinden yeni ayrılmıştır ve onu hala deli gibi sevmektedir.Emre’den ne kadar ayrılmış olasa Deniz için bu genç adam her zaman hayatının aşkı olarak kalacaktır.Unutmakta zorlandığı Emre’yi uzaktan sevemeye devam eden Deniz, aldığı bir haberle sarsılır.Onu tamamen kaybetmemek için apar topar İzmir’e giden Deniz’i burda büyük bir süpriz beklemektedir.Karşısında oldukça dişli bir rakibi olduğu öğrenen Deniz, yakın arkadaşı Bulut’u arayarak ondan yardım ister.Kimin aşkı büyükse mücadeleyi o kazanacaktır.
Yönetmen koltuğunda Tatlı Küçük Yalancılar, Karadayı ve Hayat Şarkısı gibi dizilerin yönetmenliğini yapmış olan Cem Karcı’nın oturduğu filmin başrollerini güzel oyuncu Burcu Biricik, Türkiye’nin sevilen yakışıklısı Mert Fırat, sevilen güzelimiz Hazar Ergüçlü ve sinemanın gedikli yüzlerinden İlker Aksum üstleniyor.

2018 Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Türk Filmi, Yerli Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Her Sey Seninle Güzel
Yönetmen: Cem Karci
Aktörler: Burcu Biricik, Mert Firat, Hazar Ergüçlü, Ilker Aksum, Sait Genay, Laçin Ceylan, Dogac Yildiz, Aydan Tas, Irem Helvacioglu, Irem Kahyaoglu, Arif Piskin
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2018 Türkiye
Filmin Süresi: 108 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.