Sitemizde Toplam 3414 Film, 37 Kategori ve 3991 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17

Hızlı ve Öfkeli 1 izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Hızlı ve Öfkeli 1 izle

Hızlı ve Öfkeli 1 (The Fast and the Furious) 2001 Filmi HD Full izle

Hızlı ve Öfkeli de sinema dünyasında fark yaratmayı başaran filmlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Heyecanı kaldığı yerden en güzel şekilde yaşamak isteyenler için en iyi çözüm yollarından birisi de hızlı ve öfkeli olacaktır. Hızlı ve Öfkeli de bulunan Domenic Toretto, arabaların pahalı aksesuarlarını çalmaktadır. Çetenin baş üyelerinden biri olan bu kişi sürekli olarak yaşamını arabanın aksesuarlarını çalarak geçirir. Onun için artık bu durum bir hobi haline gelmeye başlamıştır bile.

Aynı zamanda son derece değerli olan elektronik eşyaların çalınması da belirli şüphelerin ortaya çıkmasına zemin hazırlamaya başlar. Peşinde bu suçu işleyeni bulmak için artık muhatap olacağı bir polis bulunur. Sivil polisin yaptığı işler ise bu suçlu hakkında sürekli olarak deliller toplamaktır. Her ne kadarsuçu araştırmak için çete ile samimi bir ortam içerisine girmeye çalışırken hem de Domenhic Torettonun kız kardeşine aşık olmaktan da kendisini alıkoyamaz. Artık ortada en kısa süre içerisinde çözülmesi gereken bazı durumlar vardır. Onlardan birisi de bu olayların ne sonuca ulaşacağını önceden kestirmek denebilir. Konusuyla ilgili olarak oldukça farklılık katma başarısı göstermiş olan filmi artık sizlerde izlemeye başlayabilirsiniz.

Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Hızlı ve Öfkeli 1 (The Fast and the Furious) izleme seçenekleriyle birlikte sitemize türkçe dublaj ve full tek parça eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: The Fast and the Furious
Yönetmen: Rob Cohen
Aktörler: Paul Walker, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Rick Yune, Chad Lindberg, Johnny Strong, Matt Schulze, Ted Levine, Ja Rule, Vyto Ruginis
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2001
Filmin Süresi: 106 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17