Sitemizde Toplam 2645 Film, 35 Kategori ve 2616 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Hızlı ve Öfkeli 1 – Fast And Furious 1 1080p HD Film izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Hızlı ve Öfkeli 1 – Fast And Furious 1 1080p HD Film izle

Hızlı ve Öfkeli de sinema dünyasında fark yaratmayı başaran filmlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Heyecanı kaldığı yerden en güzel şekilde yaşamak isteyenler için en iyi çözüm yollarından birisi de hızlı ve öfkeli olacaktır. Hızlı ve Öfkeli de bulunan Domenic Toretto, arabaların pahalı aksesuarlarını çalmaktadır. Çetenin baş üyelerinden biri olan bu kişi sürekli olarak yaşamını arabanın aksesuarlarını çalarak geçirir. Onun için artık bu durum bir hobi haline gelmeye başlamıştır bile.

Aynı zamanda son derece değerli olan elektronik eşyaların çalınması da belirli şüphelerin ortaya çıkmasına zemin hazırlamaya başlar. Peşinde bu suçu işleyeni bulmak için artık muhatap olacağı bir polis bulunur. Sivil polisin yaptığı işler ise bu suçlu hakkında sürekli olarak deliller toplamaktır. Her ne kadarsuçu araştırmak için çete ile samimi bir ortam içerisine girmeye çalışırken hem de Domenhic Torettonun kız kardeşine aşık olmaktan da kendisini alıkoyamaz. Artık ortada en kısa süre içerisinde çözülmesi gereken bazı durumlar vardır. Onlardan birisi de bu olayların ne sonuca ulaşacağını önceden kestirmek denebilir. Konusuyla ilgili olarak oldukça farklılık katma başarısı göstermiş olan filmi artık sizlerde izlemeye başlayabilirsiniz.

Oyuncu Kadrosunda Yer Alanlar

Heyecanı derinden görmenize neden olacak harika sahnelere yer verilmiştir. Son zamanın en iyi filmlerinden biri olma özelliğine sahiptir. Buna göre artık sizlerde filminizi keyif dolu bir şekilde izlemeye de başlayabilirsiniz. Üstelik film izleyicilerinin de ister alt yazılı isterse de Türkçe dublaj farkıyla filmlerini izleyebileceklerini söylemek isteriz. Kaliteli ve sorunsuz bir şekilde artık sizlerde filmlerinizi izleme şansına sahip olmaya başlayacaksınız. Bu konuda kalite standartlarına yakışır şekilde bir hizmet ortaya konuluyor. Bu sayede izleyicilerde bundan böyle heyecanlı sahneleri görmeye başlıyor. Filmde yer alan oyuncuların kimlerin olduğu da film izleyicilerinin üzerinde durmuş olduğu bir başka konulardan birisidir. Rob Cohen yönetmenlik koltuğunda yer aldığı filmde usta oyuncular da yer alıyor. Aynı zamanda Paul Walker, Vin Diesel, Michelle Redriguez gibi isimleri film karesi içerisinde çok rahat şekilde görebilirsiniz.

Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Hizli ve Öfkeli
Yönetmen: Rob Cohen
Aktörler: Paul Walker, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Rick Yune, Chad Lindberg, Johnny Strong, Matt Schulze, Ted Levine, Ja Rule, Vyto Ruginis, Thom Barry, Stanton Rutledge
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2001 Amerika Birleşik / Devletleri Almanya
Filmin Süresi: 106 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.