Sitemizde Toplam 2608 Film, 35 Kategori ve 2579 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Hızlı ve Öfkeli 5 Rio Soygunu 1080p Film izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Hızlı ve Öfkeli 5 Rio Soygunu 1080p Film izle

Hızlı ve Öfkeli filmi sinema dünyasında o kadar büyük bir etki yarattı ki serinin devamı ardı arkası kesilmeden sürmeye başladı. Justin Lin yönetmenlik koltuğunda oturan isimlerden biri olartak göze çarpıyor. Filmin konusu da izleyiciler tarafından merak edilen bir başka konulardan biri olmayı başarıyor. 2001 yılında vizyona ilk adımını atan filmin serisine de devam ediliyor. Devamını getirme konusunda da kararlı olan ve tekrardan ekibe katılmış olduğunu gördüğümüz Dwayne Johnson  son macerasını da Hızlı ve Öfkeli 5 : Rio soynunda  devam ettiriyor. Brian O conner eski polislerden birisidir.

Eski polis, Mia Torettoyu Domu hapisten kaçırarak yeniden özgürlüğe kavuşmalarına yardımcı olmaya başlar. Hapisten kaçarak özgürlüğüne kavuştuktan sonra ise izlenecek olan bir başka yolsa polisleri atlatarak bir an önce sınırı geçmeye başlamak olacaktır. Aynı zamanda Rio de Janeiro’da ortaya çıkmaya başlayacaklardır. Özgürlüklerini geri almak adına da son bir iş daha yapmak mecburiyetinde kalırlar. En iyi yarışçılardan biri olarak bilinen seçkin ekiplerini bir araya getirme telaşı içerisinde olurlar. Onların ölmesini bekleyen ahlaksız iş adamları da bunun tek yolunun onunla karşılaşmak olduğunun farkındadır. Zorlu bir sürecin kendisini beklediği ve bu zorluklara karşı da bir an önce göğüs germesi gerektiğinin bilincindedir. Fakat onlarında peşine düşen yalnızca iş adamı değildir. Hedefini ne olursa olsun kesinlikle ıskalamayan inatçı federal Ajan Luke, Hobbs Dom ve Brianın izni sürmekle görevlendirmeye başlar. Şimdilerde ise Hobbys diğerleri de elini çabuk tutmaya başlayarak köşeye sıkıştırmanın planlarını yapmaya çalışır.

Bunun içinde en iyi çözüm yöntemleri arasında iç güdülerine güvenmek olacaktır. Hızlı ve Öfkeli 5 Rio soygunu filminde de macerayı artık kaldığı yerden yakalamaya devam edeceksiniz. Filme göz attığımız zaman  ise son derece başarılı olan oyunculara yer verilmiş olduğunu görebiliyoruz. 29 Nisan 2011 tarihi içerisinde sinema da yerini alan etkileyici filmlerden biri olma özelliğine sahip olduğunu söylemek mümkündür. Filmi izleyecek kişiler için ise toplam süresinin iki saat on dakika olduğunu belirtebiliriz. İyi seyirler.

Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Hizli ve Öfkeli 5: Rio Soygunu
Yönetmen: Justin Lin
Aktörler: Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Matt Schulze, Sung Kang, Gal Gadot, Tego Calderon, Don Omar, Joaquim de Almeida, Dwayne Johnson
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2011 Amerika / Brezilya / Japonya Devletleri
Filmin Süresi: 130 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.