Sitemizde Toplam 3236 Film, 37 Kategori ve 3603 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Hobbit 2 izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Hobbit 2 izle

Hobbit 2 Smaug'un Çorak Toprakları 2013 Filmi Full HD izle

Hobbit serisinin ikinci filmi olan yapımda, Hobbit Bilbo ve onun dostları ile çıkmış olduğu yolculuğu doğuya Kuytuorman’a doğru sürdürmektedir. Hedefleri ejderha Smaug’un yıllardır hüküm sürdüğü Yalnız Dağ ve Erober Cüce krallığına ulaşmaktır. Ormanda büyücü Gandalf ile yollarını ayıran ekip, örümcek sürüsünden kurtulduklarını sanarken orman elflerine yakalanarak esir düşerler. Bu sırada güçleri her geçen gün artan Azog’un liderliğinde Ork’larda cücelerin peşini bırakmazlar. Yalnız Dağ’a doğru gitmeye çalışan cüceler ve Bilbo’nun asıl düşmanları ise  ejderha Smaug’dur. Altınların içinda yüzyılardır uyuyan Smaug uyandığında onu alt etmek pek olay olmayacaktır.

Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Hobbit 2 Smaug'un Çorak Toprakları izleme seçenekleriyle birlikte sitemize türkçe dublaj full hd kalitesinde eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Der Hobbit - Smaugs Einöde
Yönetmen: Peter Jackson
Aktörler: Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Ken Stott, Graham McTavish, William Kircher, James Nesbitt, Stephen Hunter, Dean O'Gorman, Aidan Turner, John Callen, Peter Hambleton, Jed Brophy, Mark Hadlow
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2013
Filmin Süresi: 161 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17