Sitemizde Toplam 3269 Film, 37 Kategori ve 3677 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

İblis Esir-i Beden 1080p Yerli Film izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
 • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
İblis Esir-i Beden 1080p Yerli Film izle

Korku filmi seven kişileri fazlasıyla heyecanlandırmayı başaracak olan filmlerden biri olma özelliğine sahiptir. Ülkemiz de çekimi gerçekleşmiş olan bu filmi, korku severler de bir an önce izlemek adına daha şimdiden sabırsızlanmaya başlamış durumda. Türklerin yamış olduğu korku filmleri vizyona her seferinde damga vurmayı başaran cinsten olduğundan dolayı İblis Esir-i beden hakkında da aynı şeyin düşünüldüğünü söylemek mümkün. Filmin hemen hemen her sahnesine bakıldığı zamanda tüylerinizi ürpertmeye neden olacak sahneyle karşı karşıya kalmaya başlayacaksınız. 30 Ağustos 2019 tarihi itibariyle vizyona giriş yapmaya hazırlanan filmi sizlerde kesintisiz bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz.

Yönetmen koltuğunda yer alan isme göz attığımız zaman ise Hira Evren Işık yer alıyor diyebiliriz. Gel gelelim filmin konusu da daha şimdiden insanların içinde korku sirenlerini çalmaya yetiyor diyebiliriz. Astral seyahat yapmaya başladığı esnada kendilerine musallat olmaya mehilli olan korkunç bir yaratıkla karşı karşıya kalmaya başlayacaklardır. Filmde beden ve ruhun birbirlerinden ayrılması sonucunda da toplamda 4 arkadaş, astral seyahatı yapma isteği içerisine girmeye başlarlar. Fakat hiç beklemedikleri bir an da ise kendilerini gizemli macera içerisinde bulmasıyla şaşkınlığa kapılmaya başlayacaklardır. Hem gerçek hem de ruhlar alemi arasında sıkışan gizemli bir dünyaya adım atmaya başlayacaklar. Gerçek ve ruhlar alemi içerisinde sıkışan arkadaşlarını kurtarmaktan başka bir çareleri yok.

Onları yeniden kendi dünyalarına getirmek için zorlu bir mücadele içerisine de girmeye başlayacaklar. Gençler, tehlikenin içerisinde sıkışıp kalırlar. Tehlikeden sorunsuz bir şekilde kurtulmak adına da bir çıkış yolu aramaya başlayacaklardır. Aynı zamanda kendilerine musallat olan varlıktan kurtulmak adına da zorlu bir mücadele içerisinde yer almaya başlayacaklar. Musallat olan varlıktan kurtulmak için artık denemeleri gereken farklı bir planları olması gerekiyor.

Günümüzde artık korku içeriğine sahip olan filmlere karşı ilgi oldukça büyüktür. Bakıldığı zaman korku odaklı filmlere küçükler olsun büyükler olsun fazlasıyla merak sarıyor diyebiliriz. Onlardan biri olarak vizyona girmeye hazırlanan korku filmini nefeslerinizi tutarak izlemeye başlayacaksınız. Çünkü onlara korkunç bir yaratık musallat oluyor ve musallat olan korkunç şeyden kurtulmaktan başka bir çare yok.

2019 Filmleri, Korku Filmleri
Filmin Orjinal Adı: İblis Esir-i Beden
Yönetmen: Hira Evren Işık
Aktörler: Esin Kaya, Mehmet Geçgel, Elif Erkanlı
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: 96 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 2 yorum yapılmış.
 1. damla
  damla 29 Temmuz 2020 15:32

  çok iyi bir film

 2. anonimmmm
  anonimmmm 5 Nisan 2020 20:30

  güzel film tavsiye ediyorum :))))

Reklamı Kapat X
8jAw17