Sitemizde Toplam 3269 Film, 37 Kategori ve 3672 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

İkinci Görüşte Aşk izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
İkinci Görüşte Aşk izle

İkinci Görüşte Aşk 2019 Türkçe Dublaj Film izle

İkinci Görüşte Aşk filmi 2009 yılında beraber olan Olivia ve Raphael’in 10 yıl sonra başlarından geçen ilginç bir aşk hikayesi anlatılıyor. Yıl 2009’dur. Raphael henüz bir lise öğrencisidir. Tüm zamanını en yakın arkadaşı Felix ile geçirmekte ve en çok onun yanındayken mutlu olmaktadır. Aynı zamanda bir bilim kurgu romanı yazan Raphael’in çok farklı hayalleri vardır. Tam da bu dönemde tesadüf eseri Olivia ile karşılaşırlar. Raphael ve Olivia birbirlerinden hoşlanmışlar ve birlikte vakit geçirip; birlikte ağlayıp, birlikte gülmeye başlamışlardır.

Çok geçmeden Raphael, Olivia’ya karşı olan duygularını dile getirir ve ikili aşk yaşamaya başlarlar. Raphael hayatına ilham verecek kişiyi bulmuştur. Aradan tam 10 yıl geçer. Bu süreçte Olivia ile evlenen Raphael ülkenin kitapları en çok satan yazarı haline gelir. Başlangıçta mutlu olan evliliği yavaş yavaş çatırdamaya başlar. Olivia ile sık sık kavga ederler. Birbirlerini artık tanıyamaz haldedirler. Tüm zamanını kitaplarına ayırdığı için Olivia bunu kaldıramaz. Son kitabını yazan Raphael o önemli kararını Olivia ile paylaşır. Ayrılmak istemektedir. Bu evliliği sürdürecek enerjiyi kendisinde bulamadığını söyler. Bu konuşmanın yapıldığı günün ertesi uyandığında enteresan şeyler olur. Raphael, bir okulda öğretmenlik yapmaktadır ve aynı okulda öğretmen olan Melanie isimli birisi ile aşk yaşamaktadır. Ayrıca Olivia da Raphael’i tanımayan çok ünlü bir piyanisttir. Bu dünya Raphael için kabus gibi bir şeydir. Sonunda Olivia’nın kendisi için ne anlam ifade ettiğini anlamıştır.

Şimdi geri dönüp Olivia’yı yeniden kazanmak zorundadır. Raphael geri dönüş yolunu nasıl bulacaktır? Olivia’yı oldukça kıran genç adam ona olan sevgisini nasıl ispat edecektir? Oliva, Raphael’i affedip evliliğine devam edecek midir? Raphael nasıl bir fedakarlıkla sevgilisinin kalbine girmeyi deneyecektir? Raphael’in hedefe gideceği noktada önüne ne tür engeller çıkacaktır? İkinci Görüşte Aşk filmini Hugo Gelin yönetti. Filmde François Civil, Josephine Japy, Benjamin Lavernhe, Camille Lellouche, Amaury de Crayencour, Edith Scob, Juliette Dol, Samir Boitard, Christian Benedetti, Guillaume Bouchede, Anne – Valerie Payet gibi oyuncular rol aldılar.

2019 Filmleri, Aile Filmleri, Dram Filmleri, Film izle, Komedi Filmleri, Türkçe Altyazı
Filmin Orjinal Adı: Meine geliebte Unbekannte
Yönetmen: Hugo Gélin
Aktörler: François Civil, Joséphine Japy, Benjamin Lavernhe, Camille Lellouche, Amaury de Crayencour, Edith Scob, Juliette Dol, Samir Boitard, Christian Benedetti, Guillaume Bouchède, Anne-Valérie Payet, Raphael von Blumenthal
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Fransa / Belçika
Filmin Süresi: 117 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 2 yorum yapılmış.
 1. ayten
  ayten 18 Haziran 2020 21:40

  çok güzel romantik bir komedi izlemenizi tavsiye ederim

 2. Gngl
  Gngl 9 Mayıs 2020 14:58

  Hiçbir sitede bulamadım sadece bu sitede bulabildim. Adamsınız, teşekkürler. 🙂

Reklamı Kapat X
8jAw17