Sitemizde Toplam 3414 Film, 37 Kategori ve 3991 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17

İnanılmaz Örümcek Adam 1 izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
İnanılmaz Örümcek Adam 1 izle

İnanılmaz Örümcek Adam 1 - The Amazing Spider-Man 1080p Film izle

6 Temmuz 2012 tarihi itibariyle vizyonda ki yerini alan filmlerden biri olmuştur. Vizyona girer girmez izleyicilerin en çok beğendiği filmden biri olarak beğeni toplamıştır. Bu kez yönetmenlik koltuğuna oturan isim kim diye baktığımız zaman ise Marc Webb yer alıyor. Andreww Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans gibi isimlere yer vermiştir. Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olduğundan dolayı filmi  izlerken her bir sahesinde görmek istediğiniz kaliteyi baştan aşağıya hissedeceksiniz. Peter Parker gerçek ailesi tarafından ter edilmiş birisidir. Ailesinin terk edilisi içerisinde sakladığı güçlü yanının açığa çıkmasına neden olur. Ailesinin terk etmesinden sonra ise Peter Parker, dayısı ve yengesi yanında kalır. Dayısı ve yengesi onu küçüklük yaştan beri bakarak genç bir delikanlı haline getirir.

Sosyal hayatta oldukça zayıf bir çocuktur. Sosyal çevresi hiç ama hiç yoktur. Hatta okul zamanında da pasif bir karaktere sahip olmasından dolayı sürekli olarak dalga konusu olmasına neden olmuştur. Ergenlik çağına geldiği zaman doğal olarak ben kimim?, ben nereye aitim? gibi soruların ardı arkası kesilmeden gelmeye başlamıştır. Ergenlik çağı,ona bu soruları artık daha derin şekilde sormasını sağlamıştır. Diğer yandan aşık olduğu bir kadın vardır. Üstelik ona duymuş olduğu aşk, dünyanın hiçbir yerinde yoktur. Günlerden bir gün babasına ait bir çanta bulur. Bulduğu çata sonrasında ise anne ve babasının neden ortadan kaybolduğuna dair sırlı dünyaları keşfetmeye çalışır. Ardında gizlenen sırları çözmeyi kafasına koyar.

Bir gün karşısına Oscorp şirketi  ve babasının da eski ortağı olan  Dr. Curt Connor çıkacaktır. Peter, onlarla karşı karşıya kaldığı andan sonra ise  Peter Parker, eskisi gibi olmayacağının farkındadır. Bu sefer sinema dünyasına daha farklı bakış açısıyla giriş yapan bir film olmuştur. Örümcek Adam hayranlarının bildiği hikayeyi,  bu sefer daha fazla kişisele indirmiş olduklarını görebilmekteyiz. Son dönemlerin en iyi çıkış filmi olmze özelliğine sahip olan  İnanılmaz Örümcek Adam filmini artık sizlerde keyif dolu bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz. Kaliteli bir yapıyı sizlere en güzel şekilde taşıyan filmde, macera dolu anlara tanıklık edebileceksiniz.

Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

İnanılmaz Örümcek Adam 1 - The Amazing Spider-Man filmi sitemize türkçe dublaj seçeneğiyle eklenmiştir.1080p film izle

Filmin Orjinal Adı: The Amazing Spider-Man
Yönetmen: Marc Webb
Aktörler: Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans, Denis Leary, Martin Sheen, Sally Field, Irrfan Khan, Campbell Scott, Embeth Davidtz, Chris Zylka, Max Charles
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2012 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 136 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. kaka
    kaka 23 Ocak 2021 10:59

    güzel

Reklamı Kapat X
8jAw17