Sitemizde Toplam 2868 Film, 35 Kategori ve 2789 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
aVWBWm secretbet-reklam

Islıkçılar izle

QgYP94

  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
Reklamı Geç

Reklamı Geçmek İçin Saniye Kaldı.
QgYP94
Google +
VK
Whatsapp
Islıkçılar izle

Islıkçılar (The Whistlers) Filmi 2019 1080p Film izle

Orijinal adı The Whistlers olan ve Türkçe karşılığı Islıkçılar olan film, bir adada yaşayan insanların kullanmış olduğu ıslığa ait dili öğrenmek amacıyla La Gomera adasına doğru yola çıkan bir polis memurunun yaşamış olduğu olayları konu olarak barındırıyor. Cristi adlı bu polis memuru uyuşturucu ticareti yapan kaçakçılar tarafından yakalanan ve esir tutulan, yozlaşmış bir polis memuru olarak karşımıza çıkıyor. Romanya’nın Başkenti olan Bükreş kentinde iş yaşamını sürdüren ve burada görev yapan Cristi, cezaevinde yer alan bir mafya üyesinin salınması için Kanarya Adalarına bağlı olan ve oldukça boğucu bir ada olma özelliğini taşıyan La Gomera adasına doğru yola çıkar. Cristi isimli polis memuru, gittiği ada içerisinde kullanılan, geçmiş yıllardan günümüze kadar ulaşan, aynı zamanda miras olarak kalan bir ıslık dili olan Silbo’yu öğrenmek zorunda kalmıştır. Bu son derece gizli olan dil sayesinde, Bükreş kentine dönüş yaptığında mafya üyesinin özgür olmasını sağlamış olacak milyonlarca değere sahip paraların yeni sahibi olacaktır. Fakat Cristi, Gilda isminde bir kadın ile karşılaşır ve ona aşık olur. Bu hesapta olmayan ve aynı zamanda da zor durum karşısında daha önceden planını yapmış olduğu şeylerden birer birer uzaklaşmak zorunda kalır. Hiç bir şey onun umduğu gibi olmayacaktır.

Filmin oluşum süresinde emek veren ülkeler Fransa, Almanya ve Romanya olmuştur. Film Romanya ülkesinin başkenti olan Bükreş içerisinde çekilmiştir. Etkileyici ve bir o kadar da aksiyon içeren sahneleri ile insanların izlerken adrenalin patlamasına sebep olacağı kesinlikle görülüyor. Filmin çekildiği sahnelerin neredeyse tamamına yakını gerilim sahneleri ile doludur. Bu durum Islıkçılar filminin yayınlanan afişi ile beraber fragman görüntülerinde kolayca görünüyor. Şu an sadece alt yazılı fragman yayınlanmış olsa da ilerleyen günlerde filme ait Türkçe dil destekli görüntülerin yayınlanması bekleniyor.

The Whistlers filminin yönetmenlik makamında bulunan CorneliuPorumboiu oldukça iyi bir film seti yönetiyor. Bütün hızıyla son çekimlerine devam edilen filmin senaryosunu yazan kişi aynı zamanda filmin yönetmenlik koltuğundayer alan CorneliuPorumboiu olurken filmde yapımcı olarakgörev yapan kişi ise PatriciaPoienaru ismi olmuştur. Ana karakterlere hayat veren oyuncular arasında VladIvanov, CatrinelMarlon, RodicaLazar, Sabin Tambrea, AntonioBuíl, AgustíVillaronga, George Pistereanu gibi isimler yer alıyor. 1 saat 38 dakika süre ile vizyona giriş yapacak filmin ilk yayın tarihi ise 10 Ocak 2020 olarak belirlendi.

2019 Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Komedi ve suç filmlerinden Islıkçılar (The Whistlers) filmi izleme seçenekleriyle birlikte sitemize hd kalitesinde eklenmiştir.Kesintisiz film izle

Filmin Orjinal Adı: La Gomera
Yönetmen: Corneliu Porumboiu
Aktörler: Vlad Ivanov, Catrinel Marlon, Rodica Lazar, Agustí Villaronga, Sabin Tambrea, István Téglás, Cristóbal Pinto, Antonio Buíl, George Pistereanu, David Agranov
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Romanya / Fransa / Almanya / İsveç
Filmin Süresi: 97 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. zzzzzzzzzz
    zzzzzzzzzz 8 Nisan 2020 20:15

    zzzzzzzzzzzz