Sitemizde Toplam 3010 Film, 37 Kategori ve 3066 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
aVx45BWm 8jAw17

Jexi Filmi izle

5dsDed3

  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
Whatsapp
VK
Jexi Filmi izle

Jexi 2019 Filmi Türkçe Dublaj HD İzle

Jexi filmi, akıllı cep telefonunu yaşamında yer alan bütün her şeyden çok daha fazla seven bir adamın hayat hikayesini konu ediniyor. Yeterince zeki ve aynı zamanda da oldukça eğlenceli bir adam olma özelliğini taşıyan Phil’in çok ciddi boyuta varmış bir bağımlılık sorunu mevcuttur. Henüz daha genç bir yaşta olan adam, sabah uyandığı andan başlayıp akşam vaktine kadar kafasını yastığa koyup uyuyana dek bütün anının cep telefonuna bakarak geçirmektedir. Almış olduğu yeni telefonda yer alan Jexi adını taşıyan dijital asistan, en başlarda Phil’in yaşamını büyük ölçüde kolaylaştırmaya yaramış olsa da zaman içerisinde bu durum tam tersine doğru döner. Bu genç adam, iş yerine giderken onun bu adımını terfi edip aynı zamanda kolaylaştıran, hayalini süsleyen kızı bulup ona kavuşmasına yardımcı olan bu dijital asistanı çok fazla sever. Fakat Phil’in yaşamının çok daha iyi bir hale gelmesine yardımcı olmuş olan dijital asistan Jexi, Phil onu tamamen hayatının bir parçası haline getirip bağımlılık durumuna geldiğinde yardımsever tavrını artık değiştirir ve bu halinden eser kalmaz. En sonunda da adeta bir düşman tavrına bürünür.

Çekim çalışmaları bir süre önce bitmiş olan ve artık beyaz perdeye çıkmak için sayılı günleri kalan Jexi filminin yönetmenliğini iki isim birden sahipleniyor. Jon Lucas ve Scott Moore gibi kaliteli yönetmenlerin bir araya gelerek oluşturmuş olduğu Jexi, izleyenleri oldukça etkileyecek gibi bir şekilde karşımıza çıkacağa benziyor. Yine filme ait senaryo yazarlığını da filmin yönetmenleri olan Jon Lucas, Scott Moore yazmıştır. Filmin her alanında var olan bu iki isim filme güzel bir ivme kazandırmış gibi görünüyor.

ABD yapımı olan Jexi filminin sahip olduğu tür ise Komedi olmaktadır. Komedi türünü büyük bir başarı ile yönetmesi beklenen oyuncuların filme ayrı bir anlam yüklediklerini görmemek mümkün değildir. Adam Devin, Alexandra Shipp, Michael Peña, Justin Hartley, Wanda Sykes, Ron Funches, Charlyne Yi ve Bianca Von Krieg gibi tecrübeli rol oyuncularının bir araya gelerek canlandırdığı karakterler ile sinema severlere oldukça komik sahneleri yansıtacak olan Jexi filmi, 28 Şubat 2020 tarihi itibariyle ilk defa beyaz perde de boy gösterecek ve izleyiciler ile buluşacak.

2019 Filmleri, Film izle, Komedi Filmleri, Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2019 komedi filmlerinden Jexi sitemize türkçe dublaj ve türkçe altyazı izleme seçenekleriyle birlikte eklenmiştir.Donmadan film izle

Filmin Orjinal Adı: Jexi
Yönetmen: Jon Lucas, Scott Moore
Aktörler: Adam Devine, Alexandra Shipp, Rose Byrne, Ron Funches, Charlyne Yi, Michael Peña, Wanda Sykes, Kid Cudi, Justin Hartley, Gavin Root
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Amerika / Kanada Devletleri
Filmin Süresi: 84 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. Polat
    Polat 19 Ocak 2020 08:28

    İzlesek