Sitemizde Toplam 3236 Film, 37 Kategori ve 3601 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Jinna Karabasan 2019 Yerli Korku Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Jinna Karabasan 2019 Yerli Korku Film izle

Gazeteci Rüya ve doktor olan Cenk yeni evli bir çifttir. Genç gazeteci Rüya ‘nın çalıştığı gazetenin müdürü ondan giderek daha da konuşulmaya başlanan bir olayı araştırması için uzak bir kasabaya göndermek istemektedir.Filmin konusu olan esrarengiz olayların yaşandığı kasaba herkes tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Buraya göreve gitmesi eşi Cenk ‘i oldukça tedirgin etmiştir. Ancak Rüya bu göreve gitmekte kararlıdır. Eşiyle aralarını bozmak riskine rağmen göreve gitmek için hazırlıklarını tamamlar. İş arkadaşı Mehmet ile birlikte görev yeri olan Kapadokya ‘ya doğru yola çıkarlar. Araştıracakları bölge eskiden akıl hastanesi olan ve kapandıktan sonra lanetli olduğu konuşulan bir binadır. Kapandıktan yılar sonra müze haline getirilmiştir ve sonrasında tuhaf olaylar meydana gelmeye başlar. Müzeye gidip hemen araştırmalara başlayan gazeteciler sırrı kısa sürede çözer ancak peşlerine bir lanet takılmıştır. Oradan kaçarken arkalarında bıraktıkları birkaç ceset ve lanet bıraktıklarını düşünmüştür ama gerçekler böyle değildir. Eve dönerek kurtulduğunu zannetse de lanet peşini bırakmamıştır.

Bu yıl bolca çıkan Türk yapımı korku filmleri arasında Jinna Karabasan filmi de yer alıyor. Queen Film yapımcılığında çıkan korku filmi lanetli bir öyküyü konu alıyor. Senaristliğini ve yönetmenliğini üstlenen Ebru Delibaş filmin hem çekim mekanlarına hem de duyguların seyirciye doğru aktarılması konusunda oldukça hassas davranmış. Korku filmlerindeki gerilim ve aksiyonun tadına doyasıya varacağınız bu filmde kendinizi tüm öykünün içinde hissedeceksiniz. Tüyleri ürpertecek bir filme ve heyecan dolu dakikaları hazır olun.

Türk yapımı korku filmlerinde her zamanki ünlü ve popüler oyuncular yerine daha yeni yıldızı parlamaya başlayan isimleri daha sık görüyoruz. Jinna Karabasan filminde de aynı şekilde daha önceki korku filmlerinden de hatırlayacağınız yeni yıldızları göreceğiz. Vedat Delibaş ve Sena Özcan ‘ın başrollerinde yer aldığı Türk yapımı korku filminde Kenan Balık ismi de dikkat çekiyor. Ayrıca yine Batuhan Zeybek, Mehmet Sağlam, Buğrahan Özdoğan gibi isimler de filmde yer alıyor.

2019 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Jinna Karabasan
Yönetmen: Ebru Delibaş
Aktörler: Vedat Delibaş, Sena Özcan, Kenan Balık,Batuhan Zeybek, Mehmet Sağlam, Buğrahan Özdoğan
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: 90 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17