Sitemizde Toplam 3271 Film, 37 Kategori ve 3691 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Sadece Merhamet izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Sadece Merhamet izle

Sadece Merhamet - Just Mercy 2019 HD Film izle

Gerçek hayat hikayesi ile oluşturulmuş olan ve bu hikayeyi anlatan “Just Mercy: A Story of Justice and Redemption” kitabının içeriğinden elde edilen bilgiler sayesinde oluşturulmuş filmde, henüz daha genç yaşlarında olan avukat Bryan Stevenson, adalet konusunda oldukça hassas biridir. Yine karşılaşmış olduğu bir duruma çare bulmak amacıyla büyük gayret harcar. Adaletin doğru işlemesi için oldukça zorlu bir mücadeleye girer. Harvard Üniversitesinden mezun olup hayatının geriye kalan kısmını para kazanmak için büyük işlerde harcayacağı tahmin edilir. Fakat bu durum öyle olmaz ve o, Alabama’da haksız bir şekilde mahkum edilmiş olan bir kişinin peşine takılır. Yerel çalışan bu avukat Eva Ansley’in de yardım etmesiyle beraber, 1987 yılında ölüme mahkum  edilmiş olan bir adamın suçsuz olduğunu kanıtlamak adına çalışmalar yapacaklardır. Walter McMillan, henüz 18 yaşında olduğu bilinen genç bir kızın ani olan ölümünün sonuçlarından sorumlu tutulmaktadır. Fakat bu o adamın sorumlu tutulmasını gerektirecek herhangi bir kanıt olmamasına karşın yine de McMillan ölüme mahkum edilmiştir. Bryan, Walter’ın suçsuz olduğunu kanıtlamak için çalışmalar yaparken, ilerleyen dönemlerde aslında ırkçılığın savaşını vermeye başladığını fark edecektir.

Yine büyük bütçelerin ayrıldığı ve etkileyici sahnelerin yer aldığı filmlere imza atan ABD’nin imzasını taşıyan bir filmi görüyoruz. Çok yakın zamanda beyaz perdeye çıkacak olan bu filmin Destin Daniel Cretton önderliğinde çekimlerinin yapıldığına şahit oluyoruz. Özellikle fragmanın yayınlanmasından sonra sinema severlerin film hakkında ön görüşleri şimdiden oluşmaya başladı. Filmin büyük bir izleyici kitlesi elde etmesi muhtemel olarak gözüküyor. Biyografik ve Dram türlerinin birleşimi ile ortaya çıkan film bu alanda kendinden sıkça söz ettirecek gibi duruyor.

Gelecek yılın ilk çeyreğinde gişede yerini alacak filmin süresine göz attığımız zaman uzun bir süreyi görüyoruz. Tam tamına 2 saat 17 dakika sürecek bu muhteşem film her sahnesi ile sürükleyici senaryoları içeriyor. Henüz fragmandan edindiğimiz gözlemlemelerin ardından gerçekten başarılı bir yapıta benzediğini söyleyebiliriz. Andrew Lanham ve filmin yönetmenlik koltuğunda oturan isim olan Destin Daniel Cretton isminin senaryosunu yazdığı filmin oyuncu kitlesi de etkileyici roller ile sinema dünyasında uzun süredir var olan bir kadrodan meydana geliyor. Michael B. Jordan,  Brie Larson, Jamie Foxx, Tim Blake Nelson, Rob Morgan (IV), Rafe Spall, O’Shea Jackson Jr. ve Drew Scheid gibi tecrübeli oyuncuların yer aldığı filmin vizyona gireceği tarih ise 14 Şubat 2020 olarak izleyicilere duyuruldu.

2019 Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Film izle, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Just Mercy
Yönetmen: Destin Daniel Cretton
Aktörler: Brie Larson, Michael B. Jordan, Jamie Foxx, Rafe Spall, Tim Blake Nelson, O'Shea Jackson Jr., Rob Morgan, Rhoda Griffis, Darrell Britt-Gibson, Claire Bronson
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 136 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 2 yorum yapılmış.
 1. İzzet Birol DAYI
  İzzet Birol DAYI 18 Mayıs 2020 20:56

  Film olarak çok güzel, işin acı yanı şu ki mazisi baştan sona rezalet ve leke ile dolu beyaz adam, mensubu olmaktan gurur duyduğum Türk Milleti ve Kültürüne medeniyet ve insanlık ayarı vermeye devam ediyor.
  Filmi seçene teşekkürler.

 2. qc
  qc 2 Mart 2020 22:02

  Guyana

Reklamı Kapat X
8jAw17