Sitemizde Toplam 3270 Film, 37 Kategori ve 3688 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Kaçış Odası 2 izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Kaçış Odası 2 izle

Kaçış Odası 2 - Escape Room 2 2020 1080p Film izle

Bir kaçış odasının içinden çıkıp buradan kurtulmayı deneyen altı yabancı insanın verdiği zorlu mücadele konu olarak seçilen bir filmdir. Daha önce tanışmamış olan birbirlerini hiç tanımayan altı yabancının bir kaçış odasına girmeleri için giriş biletleri ulaşır. Bu durumdan sonra altı yabancı içerisinden kaçış odasından dışarı çıkmayı başarırsa, bir milyon dolar gibi bir rakamın sahibi olmayı başarmış olacaktır. Hiç kimse, kendilerine sunulmuş olan bu büyük fırsatı kaçırmak gibi bir niyete sahip değildir. Altı yabancı insansın kaçış odasında birlikte çalışması ile beraber bu büyük oyun start alır. Altı kişinin olduğu bu grubun ilk işi, yer aldıkları odadan kaçıp gitmelerini sağlayacak olan ipucunu arayıp bulmak olacaktır. Altı yabancının odanın içinde araştırma yaptığı esnada, odada var olan ısı yavaş yavaş artış göstermeye başlar. Onları bir süre sonra kavuracak kıvama getirecek olan bu sıcaklık değerinden kurtulmayı başarırlar. Bu başarının ardından ise devam eden kaçış durumu onların başka bir aşamaya geçmesi ile sürer. Yapmış oldukları her başarıdan sonra ise daha başka bir tur onları sürekli karşılar ve bu etaplar git gide daha zor bir duruma gelir.

Heyecan, Korku, Gerilim ve Macera türlerinin bir arada işlenmiş olduğu mükemmel bir baş yapıt olma özelliği taşıyan Escape Room 2 filmi, daha önceden sinema severlerin büyük ilgisini çekmiş olan Ölümcül Labirent filminin devamı niteliğinde bir filmdir. Ülkemizde 114.221 kişi tarafından izlenen Ölümcül Labirent filmi kadar ilgi göreceği düşünülen film şimdiden büyük bir heyecan ile sinemadaki yerini alması bekleniyor. Yapmış olduğu korku türündeki başarılı filmler ile dikkat çeken, yönetmenlik görevini daima başarılı bir şekilde sürdüren ve daha önceki seri olan Ölümcül Labirent filminin de yönetmenliğini yapan Adam Robitel, bu filmde de yine tekrardan aynı görevi başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Şu anda filme ait herhangi bir fragman yayınlanmadı. Bu durum sinema severlerde büyük merakın oluşmasında büyük etki etki yaratıyor.

BragiSchut, FritzBohm ve Maria Melnik gibi isimlerin senaryosunu yazıp hazırlamış olduğu film sıkça karşımıza çıkan ABD yapımı kaliteli filmlerden biridir. Filmin yapımcı görevini ise Neal H. Moritz ismi yerine getiriyor. Filmin senaryosunda yerini alan karakterlerin rol ile canlanmasını sağlayan oyuncular arasında Taylor Russell, Logan Miller, IndyaMoore, IsabelleFuhrman, HollandRoden, Thomas Cocquerel gibi kaliteli oyuncular bulunuyor. Sinema dünyasını sarsan Ölümcül Labirent filminin devamı olması bu filme olan ilgiyi de artıran ana etmenlerden oluyor. Henüz filmin vizyona girmesine uzun bir süre olsa filmin yeterince kaliteli olacağı ilk bakışta göze çarpıyor. Filmin 28 Ağustos 2020 tarihinde gişe rekoru kurması bekleniyor .

2020 Filmleri, Film izle, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Escape Room 2
Yönetmen: Adam Robitel
Aktörler: Taylor Russell, Isabelle Fuhrman, Indya Moore, Holland Roden, Logan Miller, Thomas Cocquerel, Carlito Olivero, Avianah Abrahams, Jay Erving
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 n/A
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17