Sitemizde Toplam 3249 Film, 37 Kategori ve 3623 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Kaçış Oyunu – Play or Die 2019 Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Kaçış Oyunu – Play or Die 2019 Film izle

Popüler Paranoya oyununa katılan iki arkadaşın başına gelenleri ve hayatta kalma savaşına tanık olacaksınız. Dünya’daki en büyük hayatta kalma oyunu olan Paranoya sizi oldukça farklı bir evrene davet ediyor. Bu oyunda kural yok! Hiçbir şey gerçek değil ancak oyunculardan biri ölmek zorunda! Oyunu çok seven Lucas ve Chloe tüm bunlara rağmen oyunu oynamaya karar verir ve Paranoya ‘ya katılırlar. Tüm kurallar kabul edilmiş ve oyun başlamıştır. İlk soruyu başarıyla hallederler. Bundan sonra ikiliyi daha önce kullanılan ancak şimdilerde terk edilmiş bir akıl hastanesine götürürler. Ürkütücü bir sessizliğe sahip ormanın tam ortasında, daha önceki oyunlardan finale kalmış 4 oyuncu daha vardır. Artık hayatta kalma savaşı başlamıştır! Oyuncular buradan kurtulup oyunu tamamlamak isterler ancak kısa süre sonra sadece bir kişinin sağ çıkacağını anlamışlardır!

Kaçış Oyunu Belçika yapımı korku ve gerilim filmlerinden son dönemde çıkan, en çok konuşulanı. Zekice kurgusu, günümüzdeki olaylara olan atıfları, başarılı sahneleri ve görüntü kalitesiyle adından çokça söz ettiriyor. Jacques Kluger yönetiminde çekilen filmin görüntü yönetmenliği Danny Elsen ‘e emanet edilmiş. Orijinal fikri Franck Thilliez ‘e ait olan filmin senaryosu yönetmen koltuğunda da oturan Jacques Kluger ‘e ait. Yapımı Nexus Factory firmasına ait olan filmin Türkiye ‘deki dağıtımını Bir Film üstlenmiş. Kısa sürede sizi etkisi altına alacak ve heyecanlı dakikalar geçirmenize neden olacak filmde birbirinden korkunç olaylara da şahit olacaksınız.

Kaçış Oyunu filminde zekice kurgulanmış bir oyun ve bu oyuncan kaçmaya çalışan kurbanların verdiği yaşam savaşını izleyeceksiniz. Hepsi hayatta kalmak için uğraşan karakterlerin yaşadıklarını aklınızdan uzun süre çıkartamayacaksınız. Lucas rolü ile başrollerde olan Charley Palmer Rothwell, Chloe rolü ile Roxane Mesquida filmde izleyeceğimiz isimlerin başında geliyor. Naomi rolünde Marie Zabukovec, Jablowski rolünde Thomas Mustin, Nurse rolünde Laetitia Chambon, Priscilla Adade, Igor Van Dessel gibi isimler filmde sizi maceralara sürükleyecek isimlerden birkaçı. Muhteşem oyunculukları, karakterlere kattıkları detaylarla filme daha çok yakın hissedecek ve heyecanı zirvede yaşayacaksınız.

2019 Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Play or Die
Yönetmen: Jacques Kluger
Aktörler: Charley Palmer Rothwell, Roxane Mesquida, Laetitia Chambon, Helena Chambon, Priscilla Adade, Hippolyte de Poucques, Caroline Donnelly, Koah Edwards, Alizée Gaye, Daphné Huynh, Thomas Mustin
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Belçika
Filmin Süresi: 89 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17