Sitemizde Toplam 3271 Film, 37 Kategori ve 3693 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Kahraman Balık – Go Fish Animasyon Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Kahraman Balık – Go Fish Animasyon Film izle

Go Fish adı verilerek çekilen filmde yer alan konu, kocaman bir tehlikenin yaklaşması ve bu tehlike ile baş başa kalan mercan resifi kurtarmak için mücadele veren bir papağan balığının öyküsüdür. Kendi içine kapanık olan bir papağan balığı türü olan Alex, yaşamı süresince süper kahraman olmak için sürekli hayal kurmaktadır. Yaşadığı mercan resifi kocaman bir korkunç durum ile karşılaştığı zaman hayal etmiş olduğu ve bu hayali gerçekleştirmesi için imkan sağlayacak fırsatı elde eder. Mercan resifi ortadan kaybolmadan hemen önce planlarına başlayan sonra da atağa geçen Alex ve arkadaşları olan denizatı ve yılan balığı ile, evlerini tehlikeden kurtarmak için çabalarken bir anda kendilerinin oldukça zorlu bir hayatın içinde olduklarını görürler.

Filmin oluşturulup sinema severlerin izlenimine sunulması çalışmaları ABD’de yapıldı. Animasyon ile macerayı bir arada konu edinen film, her yaştan insana hitap edişini sağlıyor. Genellikle animasyon filmleri çocuklar tarafından tercih edilse de aslında bazı animasyon filmleri yetişkinler tarafından da ilgi görüyor. İşte tam da bu film konu, içerik ve içerdiği senaryo ile yetişkin sinema severlerin de ekran karşısına geçeceğini gösteriyor. Filmin oluşturulup sinema severlerin karşısına çıkmasını sağlayan yönetmen ise SeanPatrick olmuştur.

Animasyon film türündeki bu eserde karakterlerin seslendirmelerini yapan kişiler arasında JustineEzarik, Mark Hamill, RonPerlman, SeanPatrick, ElijanDhavvan ve AlisonWandzura yer alıyor. Etkileyici ve bir o kadar da kulağa hoş gelen seslendirmelerin yer aldığı filme bir de sürekli insanı içerisine çeken sahneler eklenince başarılı bir yapıtın karşısında olacaksınız. Filmin senaryosunu yazan kişi ise yine filmin yönetmeliğini yapan isim olan SeanPatrick’tir. Dikkat çekici olan şey ise filmin hem yönetmeni, hem senaryo yazarı hem de seslendirme yapanlardan birisi olan SeanPatrick isminin olmasıdır. 1 saat 15 dakika süre ile oluşturulan bu animasyon ve macera filminin vizyona gireceği tarih ise 6 Aralık 2019 olarak belirlenmiştir. Filmin Türkçe karşılığı Kahraman Balık iken, orijinal adı ise GoFish olmaktadır. Gösterime girmesine az bir zaman kalan bu filmin özellikle genç nesil tarafından büyük heyecan ile beklendiği görülüyor. Animasyon filmlerinin en güzel yanı tüm yaş gruplarına hitap ediyor olmasıdır. Her animasyon filmi için aslında bu kelimeyi kullanmak doğru olmasa bile bu film için uygun bir tanım olacaktır.

2019 Filmleri, Animasyon Filmler, Macera Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Kahraman Balık
Yönetmen: Sean Patrick O'Reilly
Aktörler: Elijah Dhavvan, Justine Ezarik, Mark Hamill, Asia Mattu, Sean Patrick O'Reilly, Ron Perlman, Alison Wandzura
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 75 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17