Sitemizde Toplam 3270 Film, 37 Kategori ve 3688 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Kahraman Prens Sualtı Maceraları izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Kahraman Prens Sualtı Maceraları izle

Kahraman Prens Sualtı Maceraları 2019 Animasyon Film izle

Güzel bir animasyon film olarak karşımıza çıkan Kahraman Prens Sualtı Maceraları harika görselleriyle büyük beğeni kazanacağa benziyor. Ses ve görüntü kalitesinin yüksek olması da filmin bir diğer önemli özelliği olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca filmde seslendirmeker ise Timur Garipov Mariya Shalayeva, Ekaterina Varnava, Lyubov Aksyonova ile Mikhail Efremov tarafından yapılıyor. Filmin orijinal seslerinin filmin içeriğini oldukça etkili bir şekilde yansıtabilmesinin doğal sonucu olarak bu animasyon filminin son derece etkili bir film olduğunu söylemek mümkün oluyor.

Güzel bir animasyon film olarak karşımıza çıkan The Underwater Adventures Of Sadko, harika görselleriyle büyük beğeni kazanacağa benziyor. Ses ve görüntü kalitesinin yüksek olması da filmin bir diğer önemli özelliği olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca filmde seslendirmeker ise Timur Garipov Mariya Shalayeva, Ekaterina Varnava, Lyubov Aksyonova ile Mikhail Efremov tarafından yapılıyor. Filmin orijinal seslerinin filmin içeriğini oldukça etkili bir şekilde yansıtabilmesinin doğal sonucu olarak bu animasyon filminin son derece etkili bir film olduğunu söylemek mümkün oluyor.

Aile komedisi olarak tanımlanabilecek olan The Underwater Adventures Of Sadko son derece iddialı bir animasyon olarak karşımıza çıkıyor. Türkçeye Kahraman Prens Sualtı Maceraları olarak çevrilen bu film; 28 Haziran 2019 tarihinde izleyicisinin karşısına çıkacak. Rusya yapımı olan Kahraman Prens Sualtı Maceraları filminin süresi ise 81 dakika olduğu biliniyor. Yönetmen olarak Vitaliy Mukhametzyanov ile Maksim Volkov filmde görev alıyor. Filmin senaryosunda ise Slava Se, Aleksandr Arkhipov ile Dmitriy Novoselov’un yer aldığı biliniyor. Animasyon filminin yapımcısı ise Sergey Selyanov olarak karşımıza çıkıyor. Yine filmin dağıtımcısı ise TME Films’in olduğu biliniyor.

2018 Filmleri, Aile Filmleri, Animasyon Filmler, Komedi Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Sadko
Yönetmen: Vitaliy Mukhametzyanov, Maksim Volkov
Aktörler: Lyubov Aksyonova, Mikhail Efremov, Timur Garipov, Mariya Shalayeva, Ekaterina Varnava
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2018 Rusya
Filmin Süresi: 81 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17