Sitemizde Toplam 3403 Film, 37 Kategori ve 3966 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17 8jAw17

Kan Dökülecek izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Kan Dökülecek izle

Kan Dökülecek (There Will Be Blood) 2007 Filmi Full HD izle

Daniel Plainview adındaki adam bir petrol arama şirketinin sahibidir ve ıssız bir bölgede petrol arama faliyetlerini sürdürmektedir.Hırslı bir adam olduğu için sürekli daha fazlasını istemektedir ve hayatındaki tek varlığı ise küçük oğludur.Petrol buldukları bu bölgeyi yörenin yerlilerinin izniyle arama iznini satın alan adam hırsın götürdüklerine tanık olacak, diğer yandan ise kasabanın gencecik rahibinin yaşantısındaki hırs faktörü de Daniel’da olduğu gibi, sahip olduğu yegane şeyi mahvedecektir.
Genç yönetmenler kuşağının en yetenekli isimlerinden biri olan, genç yaşında ‘Magnolia‘, ‘Boogie Nights‘ ve ‘Punch Drunk Love‘ gibi kült filmlere imza atan Paul Thomas Anderson‘ın en ses getiren filmi olan iki Oscar ödüllü Kan Dökülecek, 2000’li yılların en büyük sinema olaylarından biriydi.

 

Dram Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Dram konulu Kan Dökülecek (There Will Be Blood) filmi türkçe dublaj izleme seçeneğiyle sitemize eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: There Will Be Blood
Yönetmen: Paul Thomas Anderson
Aktörler: Daniel Day-Lewis, Martin Stringer, Matthew Braden Stringer, Jacob Stringer, Joseph Mussey, Barry Del Sherman, Harrison Taylor, Stockton Taylor, Paul F. Tompkins, Dillon Freasier, Kevin Breznahan, Jim Meskimen, Erica Sullivan, Randall Carver, Coco Leigh
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2007
Filmin Süresi: 158 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17