Sitemizde Toplam 2698 Film, 35 Kategori ve 2653 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Kanlı Efsane – Bloody Myth 2019 Film izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Kanlı Efsane –  Bloody Myth 2019 Film izle

Eğer bir gazeteci iseniz araştırmacı yönünüzün kuvvetli olması gerekir. Araştırmacı yönünüz kuvvetliyse ve gazeteci iseniz işinizi severek yaparsınız. Lakin konu en yakınınızda olan birisi ise bu konu pekte iç açıcı olmayabilir. Araştırmacı bir gazetecinin nişanlısı bir akşam üstü vaktinde gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Polisin arama çabalarına ikna olmayan gazeteci bu sefer kendi yöntemleriyle olayı araştırmaya koyulur. Meslek hayatından öğrendiği teknikleri uygulayarak ipuçları yakalayan Kanlı efsane karşılaşacağı birbirinden korkutucu olaylar ile nasıl bir ateş çemberinin içinde olduğunu anlaması pek uzun sürmeyecektir.

Yaptığı araştırmalar sonucunda şeytani ve gizli bir tarikatın varlığına rastlayan gazeteci, nişanlısını bu tarikatın kaçırdığını düşünmektedir. Araştırmalarını bu tarikatın üzerine yoğunlaştıran gazeteci uyuyan şeytani güçleri de harekete geçirecektir. Harekete geçen şeytani güçler ise gazetecinin ve nişanlısının kötü zamanlar geçirmesine neden olacaktır. Bu korkunçluklarla dolu dünyanın içerisinde nişanlısını kurtarmaya çalışan gazeteci başarılı mı olacak yoksa nişanlısı gibi kendisi de şeytani tarikatın kötü planları ve şeytani ruhların esaretinde verdiği mücadeleyi kaybedecek mi izleyip göreceğiz. Kaçırılan kızın akıbeti gazetecinin çabaları ile biraz aydınlanırken polis dahil birçok kişi ise bu soruşturmanın tehlikeli olduğu yönünde hem fikir ve uğursuzluk getireceğine inanmaktadır.

Orijinal adı Bloody Myth olan Kanlı Efsane filmi 9 Ağustos 2019 tarihinde sinemalarda vizyona girecek. Filmin yönetmen koltuğunda Sean Brown ile Luke Gosling otururken uzun zamandır İngiliz yapımı korku filminin sinemalarda gösterime girmeyişi iyi bir beklenti oluşmasına neden oldu. Filmin başrollerinde ise Jonathan McClean ile Anna Dawson yer alırken diğer oyuncular ise Hannah Chalmers, Adrian Annis, Daniel Thrace, Helen Lewis, Matt Ray Brown ve Neil Summerville filmde rol alan oyuncular oldu. Filmin ülkemizdeki dağıtımcılığını ise CJ Entertainment Turkey ekibi üstlenecek. Ortalama 180 üzeri sinema salonunda vizyona gösterime girilmesi beklenen bu filmin yüksek dolu gerilim sahneleri ve korkutucu ögeleri ile iyi bir vizyon keyfi sunacağına kesin gözüyle bakılıyor.

2019 Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj
Filmin Orjinal Adı: Kanlı Efsane
Yönetmen: Sean Brown, Luke Gosling
Aktörler: Jonathan McClean, Anna Dawson, Hannah Chalmers, Matt Ray Brown, Charlie Walker McClimens, Adrian Annis, Neil Summerville, Daniel Thrace, Ian Small, Eva McGillivray, George Nettleton, Tony Goodall, Carol Simmonds, Helen Lewis
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Birleşik Krallık
Filmin Süresi: 81 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.