Sitemizde Toplam 2625 Film, 35 Kategori ve 2596 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Kaptan Amerika 1 İlk Yenilmez 1080p Film izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Kaptan Amerika 1 İlk Yenilmez 1080p Film izle

Zayıf ve aciz özelliği ile ön plana çıkan bir askerin süper adama dönüşmesini ele alan etkileyici filmlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Eskiye dayanan olayları yeniden canlandıran etkileyici yapımlardan biri olma özelliğine sahip. Böylelikle Amerika’nın yeniden ortaya çıkma aşamalarını kurgulayarak izleyicilere lanse eden bir filmdir. Marvel filmleri dünyayı kasıp kavurmayı başaran cinsten birisidir. Üstelik dünya çapında bu tür filmleri seven kişilere bakıldığı zaman ise Kaptan Amerikanın işlk solu filmlerinden biri olma özelliğini taşıyor.

Birinci dünya savaşı sırasında savaşa katılmak istediği halde reddedilmiş olan Steve Rogers isimli gencin hikayesini ele alıyor. Amerika’nın süper asker yaratma programına gönüllü olarak katılanlardan birisidir. Üstelik deneyin üzerinde yapılması konusunda da gönüllüdür. İzin veren Rogers,  yapılan deney sonrasında çok daha güçlü olarak biri olmayı başarır. Üstelik hayallerini kuran Kaptan Amerika olmuştur bile. Bundan sonra ki süreçte ise kötü bir karaktere sahip olan Red Skull ile savaşma mücadelesi içerisine girmeye başlayacaktır. Bundan sonra ülkesine yardım etmek onun boynunun bir borcu olacaktır.

İlk yenilmez Amerika filminde de beğenerek izleyeceğiniz oyuncuları bulmanız mümkün hale dönüşmeye başlıyor. Filmin başrollerinde yer alan isimlere göz atıldığı zaman ise Chris Evans, Hayley Atwell, Hugo Weaving, Tommy Lee Jones ve Sebastian Stan bulunuyor. Her yönden izleyicilerden tam not almayı başaran filmi artık sizlerde kaçırmadan izlemeye başlayabilirsiniz. İlk defa filmi izleyecek kişilerde doğal olarak hangi karakterlerin yer almış olduğunuz da merak edebilir.

Filmde bulunan karakterlere göz attığımız zaman saymış olduğumuz bu başarılı isimlerin olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Tüm bunların yanı sıra İlk yenilmez Kaptan Amerika filminin yönetmenlik koltuğunda da Joe Johnston bulunuyor. 2 Eylül 2011 tarihleri arasında yayınlanmış olan son derece etkileyici özelliğe sahip olan bu filmi sizlerde izlemeye başlayabilirsiniz. Son zamanın gelmiş geçmiş en iyi filmlerinden biri olmayı başaran İlk Yenilmez Kaptan Amerika, Aksiyon ve maceraya da yer vermeyi başarıyor. Aynı zamanda filmde bilimkurgu içerikli sahnelerde yer alıyor.

Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Ilk Yenilmez: Kaptan Amerika
Yönetmen: Joe Johnston
Aktörler: Chris Evans, Hayley Atwell, Sebastian Stan, Tommy Lee Jones, Hugo Weaving, Dominic Cooper, Richard Armitage, Stanley Tucci, Samuel L. Jackson, Toby Jones, Neal McDonough, Derek Luke, Kenneth Choi, JJ Feild, Bruno Ricci
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2011 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 124 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.