Sitemizde Toplam 2624 Film, 35 Kategori ve 2596 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Kaptan Amerika 2 Kış Askeri 1080p Türkçe Dublaj Film izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Kaptan Amerika 2 Kış Askeri 1080p Türkçe Dublaj Film izle

Kaptan Amerika Kış askeri, günümüzde geçen olayları ele alıyor. Modern dünyanın ayak uyduruşunu gerçekleştirmek için kolları sıvamaya devam ediyor. Üstelik tüm bunları da Nick Fury, Steve Rogers ve gizli SHIELD örgütüyle birlikte yapmaya kararlı gözüküyor. Devam filmi olarak izleyicilerin karşısına çıkmış olan Kaptan Amerika, sosyolist dönem Rusya’sına akın ediyor. O dönemi kapsayan farklı süreçler ele alan filmlerden biri olma özelliğine sahip. Sovyetler Birliği dönemine baktığımız zaman ise özel kuvvetler içerisinde yetiştirilmiş olan Winter Soldier (Kış Askeri)  olarak tabir edilen bir ölüm makinası ortaya çıkmaya başlayacaktır. Bu adam tam bir ölüm makinası olarak filmde tanınmaya başlamış olacak. Rusya tarafından ise donmuş bir gölde bulunan bu adamın yaşadığı olayları da film içerisinde çok rahat şekilde mercek altına almaya başlayacaksınız.

Üstelik önüne her ne çıkarsa çıksın en hızlı şekilde yerle bir etmeye de kararlı görülüyor. Kaptan Amerika dur durak demeden hemen yanına da Falcon’u alır. Falcon haricinde aynı zamanda Kara Dulu’da alarak güç birliğinin yeniden ortaya çıkmasını sağlar. Bundan sonra yanına aldığı kişilerle birlikte daha fazla güçlenmenin şansı içerisinde olur. Üstelik yapacakları daha fazla şeyler vardır. Bundan sonra önüne çıkan hemen her şeyi artık yerle bir etmeye başlar. Kaptan Amerika devam filmi olarak ön plana çıkan Chris Evansın başrolünde olduğu filmi sizlerde kaçırmadan izlemeye başlayabilirsiniz.

Filmde yer alan usta oyuncuların kimler olduğuna baktığımız zaman ise Frank Grillo, Samuel L. Jackson ve Scarlett Johansson,  Neal McDonough, Anthony Mackie gibi son derece usta isimleri barındırmaya başladığını görebilmekteyiz. Üstelik saymış olduğumuz bu oyuncu kadrosununda son derece renkli olduğunu belirtebiliriz. Filmin ABD yapımı olduğunu ve tür bakımından da incelendiği zaman ise Macera, Aksiyon ve Bilim Kurgu üzerine olduğunu söylemek mümkün. Gel gelelim filmle ilgili olarak bir başka merak edilen hususlardan birisi de Anthony Russo, Joe Russo yer alıyor. Filmin vizyonda yer alacağı tarih ise kesinleşmiş ve vizyona girmiştir. Vizyonda yayınladığı tarihe bakıldığı zaman ise 11 Nisan 2014 olduğunu söylemek mümkün. Sizlerde son derece macera dolu olan bu filmi izlemeye başlayabilirsiniz.

Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Kaptan Amerika: Kis Askeri
Yönetmen: Anthony Russo, Joe Russo
Aktörler: Chris Evans, Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson, Robert Redford, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Cobie Smulders, Frank Grillo, Maximiliano Hernández, Emily VanCamp
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2014 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 136 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.