Sitemizde Toplam 3270 Film, 37 Kategori ve 3687 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Karabasan 2019 Full Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Karabasan 2019 Full Film izle

Orijinal adı Wake Up olan ve ülkemizde Karabasan olarak çevrilen filmin konusuna baktığımız zaman, genç bir kız hiç beklenmedik şekilde ailesini komple öldürerek büyük bir cinayet işler. Bu cinayet oldukça ses getirir ve bu konuda detaylı çalışmalar başlatılır. Çünkü kızdan böyle bir şey beklemeyen yakın çevreleri bu konuda polisi bilgilendirince polis soruşturma ekibi kurarak dört bir koldan olayı soruşturmaya başlar. Soruşturmanın bir diğer ayağı da tıbbi yönüdür. Bu konuda görev alan bir psikoloji doktoru, polisin desteğiyle soruşturmaya dahil olur ve hangi psikoloji ile bu cinayeti işlediğini anlamaya çalışır.

Doktorun kişisel çabalarıyla ulaştığı kızın günlüğü cinayetlerin neden işlendiğine dair bir ipucu niteliği taşımaktadır. Bu konuda cinayeti anlamak adına günlüğü okumaya başlayan doktor, okuduğu yazılarda metafizik varlıklarla ilgili bilgilere rastlar. Yazıları okudukça aynı olayları yaşamaya başlayan doktor için korku ve gerilim dolu bir süreç başlamıştır. Bu süreçten nasıl çıkacağını bilmeyen psikoloji doktoru oldukça zorlanacaktır. Polisin bu olaydan haberdar olması ile mahkemenin bu konuda genç kız hakkında ne karar vereceği ise ayrı bir merak konusu olmaktadır. Korku ve gerilim türünde film izlemek istiyorsanız iyi bir seçenek olacaktır.

Dünya sinemasına yaptığı korku filmleri ile büyük katkı sağlayan Hollywood’dan yeni bir korku filmi daha 25 Ekim 2019 tarihinde sinemalarda vizyona girecek. 1 saat 17 dakika uzunluğunda olacak olan filmin yönetmenliğini Joe W Nowland üstleniyor.

Korku ve gerilim türündeki bu filmin başrollerinde sinema perdelerinde ünlü olmayan ama birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Başrolü Traci L. Newman ile Tatiana Warden paylaşırken bu oyunculara Phil Baker, Joe W Nowland, Lauretta Compton, Essex O’Brien, Ray Dwyer Jr ve Marcy Palmer eşlik ediyor. Filmde en ilginç nokta ise filmin hem senaristliğini hem oyunculuğunu hem de yönetmenliği Joe W Nowland’ın üstlenmesi oldu. Türkiye’de de gösterime girecek olan film için şuana kadar 120’den fazla salonun anlaşmalı olarak gösterime sunacağını biliyoruz. Türkiye’de filmin dağıtımcılığını ise CJ Entertainment Turkey grubu üstleniyor.

2019 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Wake Up
Yönetmen: Joe W Nowland
Aktörler: Traci L. Newman, Tatiana Warden, Scott Broughton, Joe W Nowland, Phil Baker, John Charles Harnett, Grace H Bryan, Essex O'Brien, Gregory Dean Tompkins, Kelly Frances Fischer, Mallorie Vanghel, Cal Brooks, Emre Orun, Lauretta Compton
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 77 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17