Sitemizde Toplam 2689 Film, 35 Kategori ve 2651 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Karanlık Taraf izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Karanlık Taraf izle

Karanlık Taraf (The Hidden Face) 2011 Filmi 1080p HD izle

Yetenekli bir orkestra şefi olan Adrian, sevgilisi Belen ile yaşamaktadır.Bir gün sevgilisinden gelen videolu mesajla genç adam yıkılır.Belen artık beraber olmayacaklarını ve ondan ayrıldığını söyler.Gizemli mesajdan sonra Belen ortadan gizemli bir şekilde kaybolur.Adrian terk edilmenin acısını yaşarken bir taraftanda Belen’i aramaya devam eder.Fakat tüm uğraşları boşuna çıkar ve zamanla Belen’in yokluğuna alışır.Bir süre sonra başka birinle tanışan Adrian, artık Belen’in yokluğuna alışmıştır.Tam işler yoluna girdi derken gizemli kayboluşun ardındaki gizem ortaya çıkar.
Yönetmenliğini ve senaristliğini Andrés Baiz’in üstlendiği filmin kadrosunda Martina García, Quim Gutiérrez ve Clara Lago gibi isimler var.

Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2011 yapımı gizem türü Karanlık Taraf (The Hidden Face) filmi sitemize türkçe dublaj izleme seçeneğiyle birlikte eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Das verborgene Gesicht
Yönetmen: Andrés Baiz
Aktörler: Quim Gutiérrez, Martina García, María Soledad Rodríguez, Jose Luis Garcia, Marcela Mar, Humberto Dorado, Julio Pachón, Juan Alfonso Baptista, Marcela Benjumea, Clara Lago
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2011
Filmin Süresi: 97 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.