Sitemizde Toplam 3437 Film, 37 Kategori ve 4026 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17

Karanlıklar Ülkesi 1 izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Karanlıklar Ülkesi 1 izle

Karanlıklar Ülkesi 1 (Underworld 1) 2003 Filmi Türkçe Dublaj izle

Fantastik, romantik ve aksiyon içeriklerine sahip filmleri izlemekten haz alıyorsanız o halde Karanlıklar ülkesi için tam size göre olduğunu söylemek isteriz. Başarılı bir yapım ortaya koyulduğundan dolayı doğal olarak artık sizlerde filminizi izlerken keyif dulu şekilde zamanlar geçirme şansına da sahip olmaya başlayacaksınız. Üstelik film hakkında diyeceklerimiz sadece bunlarla da sınırlı değildir.

Filmde son derece başarılı olarak tabir edebileceğimiz kişilerin yer aldığının altını çizebiliriz. Selene oldukça güzel olan vampir kişilerden birisidir. Vampir savaşçısı olan Selene, macera dolu olaylar içerisinde sürekli olarak yer almaya da başlamış olacaktır. Üstelik hem vampir hem de kurt adam arasında ki savaş iyiden iyiye daha fazla kızışmaya da başlar. Sürekli olarak birbirleriyle de bir çatışma içerisinde olmaya devam ederler. Her ne kadar vampirlerle aynı hizada yer alıyır olsa da birden bire Micheal’a da aşık olacaktır. Doğal olarak film izleyicileri de Karanlıklar ülkesi filmini izlerken Micheal’a aşık olma sahnelerini de keyifli bir şekilde izlemeye başlayacaklardır. Micheal ise bir kurt adamdır. Kurt adam ve vampir savaşı bitmezken, kurt adama aşık olması da filmin daha da fazla ilgi çekici olmasına zemin hazırlar. Micheal bu savaşların artık sona ermesini ister. Çünkü aşk gündeme yerleşmesiyle birlikte doğal olarak kararlarında değişmesine neden olmaya başlar. Selene,  vampir olarak karşımıza çıkan Michaeli koruma iç güdüsü içerisine girmiştir bile. Aynı zamanda etrafını saran Lycanlar’ın oyunlarını kavramaya çalışacaktır.

Bu oyunları kavrayarak çözüme getirmek en büyük yapacağı hamlelerden biri olarak ön plana çıkacaktır. Üstelik bu süreç içerisinde de bambaşka diye tabir edebileceğimiz bir durumla karşı karşıya kalmaya başlar. İki cephede yer alan türün zaaf ve güçlerini etki altına almaya başlamış olacaktır. Aynı zamanda olay esnasında  yeni bir zorlu tür çıkmaya başladığına da şahit olacaktır. Bunlar ise kurt adamların yanında yer almaya başlayacaklardır.  Yakından tanımış olduğumuz Kate Beckinsale, Scott Speedman, Bill Nighy gibi usta oyuncuların yer almış olduğu başarılı filmi sizlerde artık sevdiklerinizle beraber izlemeye başlayabilirsiniz.

Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2003 yapımı aksiyon ve macera türü Karanlıklar Ülkesi 1 (Underworld 1) filmi sitemize tek parça izleme seçeneğiyle birlikte eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Underworld
Yönetmen: Len Wiseman
Aktörler: Kate Beckinsale, Scott Speedman, Michael Sheen, Shane Brolly, Bill Nighy, Erwin Leder, Sophia Myles, Robbie Gee, Wentworth Miller, Kevin Grevioux
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2003 United / İngiltere / Almanya / Macaristan Devletleri
Filmin Süresi: 121 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17