Sitemizde Toplam 3215 Film, 37 Kategori ve 3558 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Karanlıklar Ülkesi 3 izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Karanlıklar Ülkesi 3 izle

Karanlıklar Ülkesi 3 (Karanlıklar Ülkesi Lycanların Yükselişi) 1080p izle

Sinema dünyasına girdiği günden beri fazlasıyla etki yapmayı başaran yapımlardan birisi olarak da karşımıza çıkıyor. Karanlıklar Ülkesi serisinde sürekli oloarak farklı olaylarla karşı karşıya kalmamız kaçınılmaz bir hal almaya başlıyor. Bu sayede her bir sahnesinde nefes kesen olaylara tanıklık etmeye başlamış olacaksınız. Macera dur durak demeden artık kaldığı yerden tarafınıza sunulmaya da devam ediliyor. Üstelik vampir ve kurt arasında devam eden ve git gide kızgınlaşan aksiyon dolu sahneleri filmi izlerken görmeye başlamanız da mümkün hale dönüşüyor. Hem bilim kurgu hem de korku anlamında birbirlerine harmanlanmış harika bir film olmayı başarıyor. Yüksek beğeni aldığından dolayı da sinema dünyasında iz bırakmayı başarmıştır. Filmi izleyen pek çok film severler de artık film hakkında ki olumlu görüşlerini iletmiştir. Kudretli ve ölümsüz iki ırk arasında asırlardır devam eden amansız savaş hala devam eder. Bu savaş ne yazık ki bir türlü bitmek bilmez. Kan ve dehşet yenidenb alevlenir. Bu bölümde daha çok geçmişe doüru bir yol alma durumu söz konusudur. Aynı zamanda ölüm Tacirleri olarak bilinen aristokrat Vampirler arasında gerçekleşen olayları ele alır. Üstelik bu serisinde de en çolk göze çarpan durumlardan birisi de olağanüstü yaratık efektlerin daha fazla olması denebilir. Bu durum doğal olarak filme farklı bir boyut kazandırmaya neden olmaya başlar. Karanlıklar Ülkesi: Lycan’ların Yükselişi filminde kayda değer sınırlamalara vuruyor. Başarılı bir şekilde sinema dünyası içerisinde yerini alma başarısı göstermiş olan filmi sizlerde artık bir an önce izlemeye başlayabilirsiniz. İzlerken son derece eğlenebileceğiniz kaliteliye yer verilmiş olduğu net şekilde görülmüş oluyor. Gel gelelim işin en güzel taraflarından birisi olarak da filmde son derece hoşa gideceğiniz yüksek efektlere yer verilmiştir. Filmi izlerken de şüphesiz yüksek teknoloji ile donatılmış olduğunu çok net olarak fark etmeye başlamış oluyorsunuz. İzleyicilerin oyuncu kadoru içerisinde kimlerin yer aldığını da merak ettiği gerçeğini unutmamız gerekiyor. Lycanların yükselişi filmine göz atıldığı zaman ise Michael Sheen, Bill Nighy, Rhona Mitra  gibi isimleri görmeye başlamış olacağız.

Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2009 yapımı macera türü Karanlıklar Ülkesi 3 (Karanlıklar Ülkesi Lycanların Yükselişi) filmi sitemize hd kalite izleme seçeneğiyle eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Underworld - Aufstand der Lykaner
Yönetmen: Patrick Tatopoulos
Aktörler: Michael Sheen, Bill Nighy, Rhona Mitra, Steven Mackintosh, Kevin Grevioux, David Aston, Geraldine Brophy, Leighton Cardno, Alex Carroll, Elizabeth Hawthorne, Jason Hood, Mark Mitchinson, Tania Nolan, Craig Parker, Timothy Raby
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2009 Amerika Birleşik Devletleri / Yeni Zelanda
Filmin Süresi: 92 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17