Sitemizde Toplam 2656 Film, 35 Kategori ve 2628 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Karanlıklar Ülkesi 4 izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Karanlıklar Ülkesi 4 izle

Karanlıklar Ülkesi 4 (Karanlıklar Ülkesi Uyanış) 2012 Filmi 1080p HD izle

Karanlıklar Ülkesi 4 izle, Underworld Awakening izle (2012) – Selene, hapis hayatı içerisine girmişti. Onun mümkün olduğunca buradan en hızlı şekilde kurtulması gerekmekteydi. İşte tam da bu noktada Selene, hapisten kaçmayı başarır. Kendisini de vampirler ve Lycanların varlığını keşfeden bir dünyaya ayak basmaya başlar. Yeni bir dünya varlığını bulmasıyla birlikte filmin akışında da doğal olarak bir değişmeler meydana gelmeye başlamış olacaktır. Aynı zamanda da iki ölümsüz olarak ifade edebileceğimiz  türler arasında ki savaş kaldığı yerden devam eder. Üstelik bu savaşın boyutunda ise bir alevlenme yaşanır.  2003 senesinden bu yana sinema sektörü içerisinde yer alma başarısı gösteren Karanlıklar Ülkesi, film severler tarafından da fazlasıyla sevilmeye devam ediliyor. Birbirinden güzel olaylara damga vurulmuş olduğunu net şekilde görmekteyiz. Aynı zamanda serinin dördüncü filmi de karşımıza çıkmaktadır. Filmde bu sefer bakıldığı zaman ise Selene intikamının normalden daha da fazla acı olduğuna şahit olmaya başlıyoruz.  Filmin yönetmenlik koltuğunda yer alan isme bakıldığı zaman ise Storm yer alıyor. Şimdiye kadar başarılı yönetmeni daha çok gerilim odaklı film sahneleri içerisinde görmeye başladığımızın altını çizmek isteriz. Bu konuda bundan böyle artık sizlerde üst düzeye sahip bir film izlemeye başlamış olacaksınız. Aynı zamanda senaryoda ki iki filmin yönetmeni olarak da Len Wisemanın yer almış olduğunu görebilmekteyiz. Son dönemin en iyi kadrolarından birisini ön plana çıkaran etkileyici filmi hemen sizlerde izlemeye başlayabilirsiniz. İlk defa izleyecek olan kişiler için ise filmi daha iyi şekilde anlamalarından dolayı ilk serisinden başlamalarını tavsiye ediyoruz. Karanlıklar Ülkesi Uyanış filminin sinema da ki yeri ne zaman olduğu bakıldığı zaman ise  3 Şubat 2012 olduğu net olarak görülmektedir. Kate Beckinsale gibi isimlere yer vermiş olan etkileyici filmi artık sizlerde kesintisiz bir şekilde izleme şansına sahip olmaya başlayacaksınız.

Mans Marlind, Björn Stein gibi isimlerin yer almış olduğu son dönemin en etkileyici filmini sizlerde izleyin. Yönetmenlerinde film üzerinde harika şekilde etkiler yaratmış olduğunu net olarak görmeye başlamış olacağız. Hemen keyif dolu şekilde sizlerde izlemeye de başlamış olacaksınız.

Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2012 yapımı aksiyon türü Karanlıklar Ülkesi 4 (Karanlıklar Ülkesi Uyanış) filmi sitemize 1080p hd izleme kalitesinde eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Underworld Awakening
Yönetmen: Måns Mårlind, Björn Stein
Aktörler: Kate Beckinsale, Stephen Rea, Michael Ealy, Theo James, India Eisley, Sandrine Holt, Charles Dance, Kris Holden-Ried, Jacob Blair, Adam Greydon Reid, Catlin Adams, Robert Lawrenson
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2012 Amerika / Kanada Devletleri
Filmin Süresi: 88 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.