Sitemizde Toplam 3430 Film, 37 Kategori ve 4012 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17

Karanlıklar Ülkesi 5 izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Karanlıklar Ülkesi 5 izle

Karanlıklar Ülkesi 5 (Karanlıklar Ülkesi Kan Savaşları) 2016 Filmi izle

Ülkeyi kan götüren, dehşet saçan filmleri izlemekten keyif alıyorsanız o halde hiç bekleme yapmadan Karanlıklar Ülkesi Kan Savaşları filmini izleyin.  1 Aralık 2016 tarih itibariyle vizyonda ki yerini alma başarısını ortaya koyan etkileyici filmi sizlerde keyifli şekilde izlemeye başlayacaksınız. Üstelik film izleyicilere özel olarak alt yazılı ya da Türkçe dublajlı olarak aktarılmıştır. Buna göre sizlerde filminizi nasıl izlemek istiyor olursanız olun artık çok kolay şekilde izleme şansına sahip olacaksınız. Bu konuda tamamen kaliteli bir yapım ortaya koyulmuş olduğunu net olarak görmekteyiz. Cory Goodman  senaryosu içerisinde yer alan Jayson Rotwell görebileceksiniz. Selene başına yine kaldığı yerden aksiyon dolu olarak tabir edebileceğimiz olaylar gelmeye başlayacak.

Üstelik kendisine ihanet eden Lycanlar  Hem de Vampirler,  bu kadının peşini asla bırakmazlar. Bundan böyle Selene, her iki tarafa da düşman olur. Belki de Selene tarafından bu tür olaylarla karşılaşıyor olmasının sebeplerinden birisi de aşkı olabilir. David ve babası ise onun tarafında yer alır. Fakat savaşın bir an önce bitmesi içinde büyük fedakarlık içerisinde yer almaya başlayacaklardır. Filmde bakıldığı zaman Kate Beckingsale yine Selene olarak izleyivi karşısına çıkıyor. Aynı zamanda film içerisinde David karakterine yaşam veren kişilye bakıldığı zaman ise The James oluyor.

Tamamen üstün yeteneklere sahip kişiler tarafından kurulmuş bir kadroya sahiptir. Doğal olarak kaliteli oyunculardan kurulu olması direk olarak filme en güzel şekilde yansımaya devam ediyor diyebiliriz. Karanlıklar Ülkesi Kan savaşları filmini sizlerde bir an önce izlemeye başlayabilirsiniz. Bu sayede nefes kesen olaylar içerisinde kendinize bir an önce yer bulmaya çalışmış olacaksınız. Eğer ki film izlerken sizlerde Aksiyon, korku ve fantastik özellikleri ağır basan filmleri izlemekten keyif alıyorsanız o halde Karanlıklar Ülkesi Kan savaşları filminin tam size uygun olduğunun altını çizmemiz de yarar olacaktır.  İstenildiği zaman dilimi içerisinde bundan böyle online platform üzerinden kesintisiz olarak filmi izleme şansına sahip olacaksınız. Bu konuda geniş çaplı bir şekilde tarafınıza hizmet verilmeye devam ediliyor.

Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2016 yapımı aksiyon ve fantastik türü Karanlıklar Ülkesi 5 (Karanlıklar Ülkesi Kan Savaşları) filmi sitemize hd kalitede eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Underworld 5: Blood Wars
Yönetmen: Anna Foerster
Aktörler: Kate Beckinsale, Theo James, Tobias Menzies, Lara Pulver, Charles Dance, James Faulkner, Peter Andersson, Clementine Nicholson, Bradley James, Daisy Head, Oliver Stark, Zuzana Stivínová, Brian Caspe, Jan Nemejovský, Sveta Driga
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2016 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 91 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17