Sitemizde Toplam 2698 Film, 35 Kategori ve 2653 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Karayip Korsanları 3 Dünyanın Sonu izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Karayip Korsanları 3 Dünyanın Sonu izle

Karayip Korsanları 3 Dünyanın Sonu 2007 Full Film izle

Johnn Deep, Orlando Bloom gibi tanınan isimlerin yer aldığı ve ölümsüzleştiği Karayip Korsanları  kaldıği yerden devam ediyor. Bu seferde karşımıza ”Dünyanın Sonu” serisiyle çıkıyor.  Macera, Fantastik, Aksiyon odaklı bir film olma özelliğine sahip olan Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu izle farkıyla sizlere sunulmaktadır. Filmin konusu da izleyiciler tarafından fazlası ile merak ediliyor.  Konusuna değindiğimiz de ayrıntıları paylaşabiliriz. JackSparrow ölüm mekanındadır. Jack Sparowwu kurtarmak için ise Elizabeht, Will ve Kaptan Barbarossa harekete geçer. Fakat bu sırada düşmanları ile karşı karşıya kalmak zorunda olurlar. Bu kez izlenmesi gereken çözüm yolu ise gizli bir anlaşma yapmaktır. Davy Jones, Lord Cutler Beckett kalbinin kontrolünü ele geçirmek adına  gizli bir anlaşmayı gerçekleştirir. Anlaşmanın kuralı basittir. Anlaşmaya göre ise denizlerde tüm kuralları koyma hakkına sahiptir. Sadece bununla da sınırlı kalmayarak son Karayip korsanlarının da tamamen kurtulmasına çözüm yolu üretmektir. Tia Dalma, Will Elizabeht, Jack Barborossa gibi mürettebat, dünyanın dört bir yanına yayılmış olan korsan lordları çağırır.

Dünyanın her bir yanından çağırdıkları korsan Lordlar ile birlik oluşturma yolunu seçerler. Birlik ve beraberlikten başka hiçbir şekilde çıkış yolu yoktur. Çünkü çıkacakları yolculuk da onları pek çok tehlike bekliyor. Hem tehlike hem de ihanetle karşı karşıya kalmak zorunda olurlar. Bu sefer çıktıkları yolculuk pek pekin görülmüyor. Çünkü bir yandan tehlike çanları çalmaya devam ederken diğer yandan da ihanet kapısın da onları bekliyor. Filmi izleyen izleyiciler de buna göre filmin sonu nereye gidecek ya da hangi durumlarla karşı karşıya kalacaklar öğrenme şansını elde etmiş oluyorlar.

Hem oyuncu kadrosu ile olsun hem de konu içeriğiyle olsun izleyicilerden tam nor almayı başarıyor. Büyük serilerine ardı arkası kesilmeden devam eden Karayip Korsanları, Dünyanın Sonu ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bakıldığı zaman bu filmin en önemli özelliğinden birisi de Holywood’un gişe de en güçlü filmlerden birisi olmayı başarmasıdır. Bu konuda hemen sizlerde sorunsuz şekilde izleme ayrıcalığını sitemiz üzerinden sağlayabilirsiniz.

Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Aksiyon ve macera filmi Karayip Korsanları 3 Dünyanın Sonu izleme seçenekleriyle birlikte hd kalitesinde sitemize eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Karayip Korsanlari: Dünyanin Sonu
Yönetmen: Gore Verbinski
Aktörler: Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Keira Knightley, Jack Davenport, Bill Nighy, Jonathan Pryce, Lee Arenberg, Mackenzie Crook, Kevin McNally, David Bailie, Stellan Skarsgård
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2007 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 169 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.