Sitemizde Toplam 2698 Film, 35 Kategori ve 2653 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde izle

 • Hata Bildir

  Hata BildirClose

 • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde izle

Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde 2011 1080p Film izle

Macera, fantastik yönü olmasının yanı sıra komik sahneleriyle de ön plana çıkan filmlerden biri olma özelliğine sahiptir. Yönetmenlik koltuğunda Rb Marshall yer alıyor. Etkileyici filmin konusuna bakıldığı zaman ise Kaptan Jack Sparrow  tehlikeli sularda macera dolu anlar yaşamaya neden olacak. Bol aksiyonlu özelliği ile dikkat çeken Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde filmi dördüncüsüyle izleyicinin karşısına çıkmıştır. Özellikle filmde gençlik çeşmesinin bulunması,  İngiltere kralına hizmet etmesi üzerine reddetmeyi tercih eden Sparrow, gemisine kendi isteği üzerine mürettebat toplamaya karar verir.

Gemisine toplamış olduyğu mürettebat içerisinde ise sahte bir korsan vardır. Sparrow, sahte korsanı hemen fark etmeye başlar. Tek hedefi sahte kaptanı kovalamaktır. Fakat bu sırada karşında ki kişinin aslına bakılırsa son derece güzel olan Angelica  olduğunu anlayınca işler değişmeye başlar. Angelica da aynı Kralın olduğu gibi Sonsuzluk Çeşmesi peşine takılanlardan birisidir. Kaptan Jack Angelica’nın da böyle bir durum içerisinde olduğunu farketmesiyle işler iyice karışır.    Çünkü kaptanın gençlik yıllarına bakıldığı zaman aşkı beslediği kişinin şimdiler de ise sahtekar yüzü ile karşı karşıya kalmıştır. Bu yönüyle karşı karşıya kalmanın şokunu yaşamaya çalışırken diğer yandan da korsan Karasakalın gemisinde Kraliçe Anne’nin esir düştüğüne şahit olmaya başlar.

Kralın tarafında ise ezeli rakibi Barborossa ve esir düşen  mürettebat olarak bilinen Giğbbs yer alır. Kaptan Barbarossa ellerinde bulunan harita üzerinden izlerini sürmeye çalışacaktır. Böylelikle en kısa süre içerisinde karayip korsanları ile gizemli denizlerde bir macera başlar.  Bir yandan da deniz de malzeme toplama  niyetiyle devam etmeye başlar.  İki korsanın kesişen yolları,  kendisi ile ilgili hiçbir şeyi feda etmeyen kızların yoluna  kendisini adamaları ile devam etmeye başlamış olacaktır. Uluslarası bir film olma başarısına sahip Korsan Karayip izle farkıyla siz film severlere özel olarak sunulmaya devam ediliyor.İki korsan’ın kızları avlarken geçen mücadelesi ve değmediğini anlayacak olaylarla karşı karşıya kaldığını daha sonradan anlamasını anlatan filmlerden birisidir. Gizemli deniz yolcuğunda başına gelmeyen pek çok şeylerle karşılaşacaklar.

Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

ABD yapımı 2011 filmi Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde izleme seçenekleriyle birlikte sitemize tek part halinde eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Karayip Korsanlari: Gizemli Denizlerde
Yönetmen: Rob Marshall
Aktörler: Johnny Depp, Penélope Cruz, Geoffrey Rush, Ian McShane, Kevin McNally, Sam Claflin, Astrid Bergès-Frisbey, Stephen Graham, Keith Richards, Richard Griffiths, Greg Ellis, Damian O'Hare, Óscar Jaenada
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2011 Birleşmiş / Birleşik Krallık Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 136 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 3 yorum yapılmış.
 1. sila
  sila 9 Nisan 2020 01:42

  Acilmiyor

 2. sila
  sila 9 Nisan 2020 01:41

  Super

 3. YFS
  YFS 27 Mart 2020 21:04

  Ulan Ispanyollar; İngilizler peninsularda fransızlardan kurtarıcak sizi. Nankörlere bak.