Sitemizde Toplam 3020 Film, 37 Kategori ve 3091 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
aVx45BWm 8jAw17

Karayip Korsanları Siyah İncinin Laneti izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
Whatsapp
VK
Karayip Korsanları Siyah İncinin Laneti izle

Karayip Korsanları 1Siyah İncinin Laneti 2003 Filmi 1080p HD izle

Aksiyon ver Fantastik ağırlıklı bir film olarak karşımıza çıkan Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin laneti Amerika yapımı bir türdür. Filmde birbirini takip eden farklı olaylar yaşanır. Karayip denilince çapkın korsanlarından birisi olan Jack akla gelir. Her ne kadar çapkın olmasına karşın bu gencin cazibeli yanı da bulunur. Korsan Jack, genç bir kızı kurtarmaya çalışacaktır. Kızı kurtarmaya çalışırken Jack ve demirci olan Will Turner arasında geçecek maceraları anlatan bir konusu bulunuyor. 12 yaşında olan Elizabeth ile yerel Vali Weatherby Swann, deniz yolculuğu yaparken  gemi kazasıyla karşı karşıya kalırlar. Yaşadıkları bu gemi enkazından bir an önce kurtulmaları gerekir. Fakat enkazdan kurtulabilen tek kişi ise Will olur.

Elizabeth ise küçük çocuğun boynunda bulunan kolyeden sonra onun bir korsan olduğunu daha iyi şekilde idrak etmeye başlar. Korsan olduğunu anladığı içinde  madalyonu alarak saklamaktadır.  Bunun üzerinden yıllar geçer. Azılı bir korsan olarak hayatını idam ettiren Barbarossa ise Elizabehti kaçıracaktır. Jack ise hem çılgın hem de iyi bir karaktere sahip korsandır. Elizabehtin kaçırıldığını fark eden bu iyi niyetli korsan yardım etmeye çalışır. Küçük kızı kurtarmanın tek çözüm yollarından birisi de Elizabeht çocukluk arkadaşı olan will Turner ile bir olmaya çalışmaktır. İkisi bir olarak Elizabehtiğ kurtarmaya çalışacaklardır. Fakat bilmedikleri gizli bir sır açığa çıkacaktır. Aldığı madalyon hayalet gemiyi canlandırarak önlerine pek çok maceraları çıkartmaya neden olacaktır.

Konusuyla izleynleri fazlası ile etkileyen Karayip Korsanları, Siyah İncinin Laneti bölümüyle film severlerin karşısına çıkmıştır. Filmde her ne kadar kızı kurtarmak için Jack kolları sıvamış olsada, Elizabeth’in yakışıklı ve hırslı nişanlısı Amiral Norrington da ortaya çıkacaktır. Nişanlısı Amiral, bu ikilinin peşine takılacak bir başka isim olacaktır. Aksiyon ve macerayı bir arada yaşatan etkileyici yapımı sizlerde gönül rahatlığı ile izlemeye başlayabilirsiniz. Eğer ki bu tür filmleri seviyorsanız o zaman sizlerde vakit kaybetmeden izlemeye başlayabilirsiniz. Kötü korsan, iyi korsan ve Elizabeht arasında geçen mücadeleyi ele alan bir film olarak ortaya çıkıyor.

Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

ABD yapımı Karayip Korsanları Siyah İncinin Laneti izleme seçenekleriyle birlikte sitemize 1080p hd kalitesinde eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Karayip Korsanlari: Siyah inci'nin Laneti
Yönetmen: Gore Verbinski
Aktörler: Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Keira Knightley, Jack Davenport, Jonathan Pryce, Lee Arenberg, Mackenzie Crook, Damian O'Hare, Giles New, Angus Barnett, David Bailie
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2003 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 143 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.