Sitemizde Toplam 3252 Film, 37 Kategori ve 3626 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Karlar Kralı Norm 2 izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Karlar Kralı Norm 2 izle

Karlar Kralı Norm 2 2019 Animasyon Film izle

Birinci serinin devamı niteliğinde çekilen bir filmdir. Filmin ana konusuna baktığımız zaman çalınmış olan bir sanat eserini bulmak adına oldukça tehlikeli bir maceraya içerisinde kendisini bulan Norm ve arkadaşlarını konusuna rastlıyoruz. Çinli insanlara ait olan çok eski bir sanat eserinin, Dexter isminde bir arkeolog tarafından çalınması sonucunda ortalık karışır. Çin halkı adına çalınmış olan bu eseri kurtarmak için bir karar alan Norm adındaki kişi, bu işi arkadaşlarından yardım alarak başarmak ister. Bu durum sonucunda arkadaşları ile birlikte zorlu bir maceraya doğru yola koyulur. Dexter adındaki sanat eserini çalan hırsızı bulmak adına dünya üzerinde uzun ve büyük bir yolculuğa çıkış yapan Norm ve arkadaşları, çalınmış olan bu sanat eserini bulup yeniden eski yerine getirmeyi başarabilecek mi?

Yönetmenlik koltuğuna göz atarken filmi yöneten iki yönetmenin iş birliği yaptığını görüyoruz. Filmde yönetmenliği paylaşan iki kişi Richard Finn ve Tim Maltby karşımıza çıkıyor. Bu iki başarılı yönetmenin beraber yürüttüğü film çalışmalarında ortaya güzel bir filmin çıkacağı başından beri bilinen bir şey olarak göze çarpıyordu. İçinde bulunmuş olduğumuz 2020 yılının ilk çeyreğinde gösterimde olacağı daha önceden ilan edilen filme ait geniş bir fragman film dünyasının değerli izleyicilerine sunuldu.

Tam dört ülkenin beraber yaptığı çalışma sonucu sinema dünyasında ismini sıkça duyacağımız bu filmin yapımını üstlenen ülkeler arasında ABD, Çin, Güney Kore ve Hindistan imzaları yer alıyor. Hem animasyon hem de komedi türünü bir arada işleyen teması ile dikkat çeken filmin oyuncu kadrosu da geniş ve aynı zamanda da tecrübeyi kendisine vazgeçilmez eylemiş olan oyunculardan oluşuyor. Filmdeki karakter canlandırmasını yerine getiren oyuncular arasında Lisa Durupt, Jonathan Holmes, Vincent Tong, Michael Dobson, Lee Tockar ve Brian Dobson gibi isimler bulunuyor. Bu güzel ve oldukça eğlenceli sahneleri içeren film beyaz perde de 13 Mart 2020 tarihinde boy gösterecek.

2019 Filmleri, Animasyon Filmler, Film izle, Komedi Filmleri, Macera Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Norm of the North: King Sized Adventure
Yönetmen: Richard Finn, Tim Maltby
Aktörler: Alan Marriott, Andrew Toth, Brian Dobson, Cole Howard, Jennifer Cameron, Jonathan Holmes, Lee Tockar, Lisa Durupt, Maya Kay, Michael Dobson, Simon Hayama, Vincent Tong
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Amerika / Hindistan / Güney Kore / Çin Devletleri
Filmin Süresi: 90 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17