Sitemizde Toplam 2698 Film, 35 Kategori ve 2653 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Kırmızı Pabuçlar ve 7 Cüceler izle

 • Hata Bildir

  Hata BildirClose

 • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Kırmızı Pabuçlar ve 7 Cüceler izle

Kırmızı Pabuçlar ve 7 Cüceler 2019 Animasyon Filmi Full izle

Cüceye dönen prenslerin hayat hikayesini yansıtıyor. Kendilerine yapılmış olan büyünün etkisinden sonra cüce haline gelen prenslerin eski durumlarına dönmek için yol bulmaya çalışırlar. Cüceye dönen bu prenslerin eski hallerine dönmek için gereken tek bir durum vardır oda bir kadının ortadan kaybolmuş olan kırmızı ayakkabıların ulaşmaktır. Fakat bu kırmızı ayakkabıları ortaya çıkarmak onların sanmış oldukları şekilde kolay olmayacaktır. Cüceye dönen bu prensler ormana yola çıktıkları sırada burada buldukları bir elmayı yedikten sonra bu halini alırlar. Cüceye dönmüş olan bu prensler bu olaydan sonra hallerinden oldukça rahatsız olurlar. Bir süre sonra bu konuyu çözmek için arayışa giren prensler, Alice adlı büyücüye giderler. Fakat gittikleri bu büyücü onların derdine derman olamaz. Tekrar bir arayışa giren prensler, bahsettiğimiz kırmızı ayakkabının varlığını öğrenirler. Bu ayakkabıya ulaşarak onu sahibine ulaştırmayı başarırlarsa eski hallerine döneceklerdir. Her ne kadar bu zor bir durum olsa da bütün güçleri ile bu işi başarmanın peşine düşerler. Bu zorlu mücadele de onların neler yapacaklarına şahit olacaksınız.

Güney Kore yapımı olan bu film 2020 yılında sinema dünyasına katılacak animasyon filmleri arasında güzel bir yer edinecek gibi duruyor. Filmin yapımında birden fazla yönetmen rol alıyor. Bu yönetmenler arasında Sung-ho Hong,Moo-Hyun Jang,Young Sik Uhm gibi isimlerin varlığını görüyoruz. Hem macera hem de animasyon türlerini içeren sahneleri filmde bolca görme imkanına sahip olacaksınız. Başarılı bir yapıt olduğuna yayınlanan fragmandan görme şansımız var. Fragmanı izleyerek sahnelerin nasıl ve ne şekilde geliştiğini görmeniz mümkündür. Filmde yer alan seslendirmeleri yapan ses oyuncuları arasında Chloë Grace Moretz, Sam Claflin ve Gina Gershon gibi isimler yer alıyor.

Yapımına 2019 yılı başlarında start verilen filmin çekim çalışmaları artık son viraja girmiştir. 2020 yılının ilk çeyreğinde vizyondaki yerini alması tahmin edilen filmin uzman oyuncularının da olması filme ayrı bir havayı teneffüs ediyor. Animasyon türünün zor yansıtılması dolayısıyla bu filmde büyük emeğe ihtiyaç duyulması ve filmin yapımcıları tarafından da filme gereken değerin ve emeğin verilmesi sonucunda etkileyici bir animasyon senaryosunu görecek gibiyiz. Filmlerin en önemli yapı taşlarından olan senaryoyu yazan senarist ise aynı zamanda filmin yönetmenliğini paylaşan isimler arasında yer alan Sung-ho Hong olmaktadır. Bu başarılı olması muhtemel görünen animasyon türü filmin sinemada boy göstereceği tarih 2020 yılının Mart ayının 20. Günüdür.

2019 Filmleri, Animasyon Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Altyazı, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Rotschühchen und die sieben Zwerge
Yönetmen: Sung-ho Hong, Moo-Hyun Jang, Young Sik Uhm
Aktörler: Chloë Grace Moretz, Sam Claflin, Gina Gershon, Patrick Warburton, Jim Rash, Simon Kassianides, Frederik Hamel, Nolan North, Frank Todaro, Ava Kolker, Asher Blinkoff, Juju Journey Brener, Brian T. Delaney
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Güney Kore
Filmin Süresi: 92 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 5 yorum yapılmış.
 1. Sanana
  Sanana 2 Nisan 2020 00:28

  Film açılmıyor

 2. al8
  al8 30 Mart 2020 19:40

  super

 3. damla
  damla 21 Şubat 2020 23:01

  bence harika bir film

 4. Admin
  Admin 26 Ocak 2020 15:21

  Film açılıyor sorun gözükmüyor.

 5. sadf
  sadf 26 Ocak 2020 15:14

  açılmıyr