Sitemizde Toplam 3269 Film, 37 Kategori ve 3677 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Kıyamet Deneyi Aporia 2019 Film izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
 • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Kıyamet Deneyi Aporia 2019 Film izle

Sıradan bir hayata sahip kasaba halkı, bilinmeyen bir grup tarafından esir alınır. Bu grup insanlar üzerinde bir takım deneyler yapmak istemektedir. Her şey güzel başlasa da gidişat hiç de öyle olmaz. Deneyler giderek felakete dönüşmektedir. Başarısız her denek kasabadan oldukça uzak bir dağ başına götürülüp infaz edilmektedir. Diğer denekler ise bu korkunç olaylardan kaçmanın yolunu aramaktadırlar. Sonunda bu katliamdan Arvin ve Ejla isimli iki kişi kurtulup kaçmıştır. Dağların ardında derin bir çukur keşfetmiş ve burada yaşamaya başlamışlardır. Bunu başta kurtuluş sansalar da bu durum giderek daha kabus dolu günlerin başlangıcı olacaktır. Aynı zamanda bu ikilinin arasında giderek bir aşk bağı da oluşmaktadır. Düştükleri derin çukurdan çıkmayı denemektedirler ancak henüz buradan çıkamamışlardır. Her yolu denemelerine rağmen bir sonuç alamayan çift akıllarına gelmeyen ölümcül zorluklarla karşılaşmaktadırlar. Giderek mezarlarına dönüşen bu çukurdan kurtulmayı başarabilecekler midir? Kıyamet Deney Aporia sizi soluksuz bir serüvene davet ediyor.

Türkiye ve Azerbaycan ortak yapımı olan Kıyamet Deneyi Aporia alışkanlıkların dışında, farklı bir kurguyla sinemaseverlerle buluşuyor.  Eş zamanlı olarak Türkiye, Azerbaycan ve Amerika’da da gösterime girecek olan film içeriği ile de benzerlerinden sıyrılıyor. Aşk, ihanet, gerilim, korku, aksiyon gibi öğeleri aynı anda barındıran filmin yönetmen koltuğunda Rec Ravan oturuyor. Sinema dünyasının dahi isimlerinden olarak anılan yönetmen bu filmde birbirinden apayrı konuları birlikte ustaca işlemiş.  Senaristliğini de filmin yönetmeni olan Rec Revan üstlenirken, filmin müzikleri Rustam Isgandarov imzası taşıyor.

Farklı tarzdaki senaryosu, muhteşem kurgusu ve çekimleriyle dikkat çeken Kıyamet Deneyi Aporia oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Azerbaycan sinemasının yıldızı parlayan oyuncularının bir araya geldiği filmde yetenekleriyle göz dolduracaklar. Başrolünde Aysel Yusubova ve Parviz İsmayilov yer alıyor. Onlara yine Azerbaycan sinemasının yıldızlarından Mubariz Samadov, Taleh Memmedov, Rahim Gojayev eşlik ediyor. 1 saat 25 dakika sürecek olan filmde aynı anda farklı duyguları bir arada yaşayacaksınız ve heyecanın dozu asla düşmeyecek.Kıyamet Deneyi Aporia 2019 Film izle

Film izle, Korku Filmleri, Türk Filmi, Yerli Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Aporia
Yönetmen: Rec Revan
Aktörler: Aysel Yusubova, Mubariz Samadov, Parviz Ismayilov, Lala Mammad, Rahim Gojayev, Taleh Memmedov
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Azerbaycan
Filmin Süresi: 85 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 5 yorum yapılmış.
 1. adsızzz
  adsızzz 1 Eylül 2020 16:14

  sadece fragman var

 2. Maviay035
  Maviay035 25 Mayıs 2020 18:38

  İzlemeden yorum yapmak saçma bence

 3. Yobazkull
  Yobazkull 23 Mayıs 2020 17:22

  Güzele benziyor.belkiyorum sabirsixlikla

 4. AHMET
  AHMET 19 Nisan 2020 22:37

  SÜPER FİLMİ İZLEMEK İSTİYORUM

 5. Bekir demir
  Bekir demir 16 Nisan 2020 23:33

  Seyredelim sonra karar veririz.

Reklamı Kapat X
8jAw17