Sitemizde Toplam 3434 Film, 37 Kategori ve 4022 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17

Korku Seansı 3 izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Korku Seansı 3 izle

Korku Seansı 3 izle (Beni Buna Şeytan Zorladı) 2021 Türkçe Dublaj HD

Son dönemlerde korku gerilim sinemasının en seçkin serilerinden birisine dönüştü diyebiliriz The Conjuring için. Seri öyle bir noktaya ulaştı ki gerçekten de izlerken dikkat çekici bir işleyişe de erişecek ve daha da başarılı bir anlatının da yapısından destek alabilme olanağını yakalamış olacaksınız. Keza serinin üçüncü halkası da bu etkileşimden beslenebileceğiniz bir seviye kurdurabilir. The Conjuring. TheDevil Me Do ıt, ilk iki filminden beslenen ve kendi bütünselliğini oluşturabilen bir yapıda. Bu yapının genel seviyesi ve anlatılanı da zaten bu sayede de geniş bir heyecan ve korku temasını ortaya çıkartabilir. Bu bölümün yönetmenlik koltuğunda Michael Chaves oturmaktadır. Anlatısı ve sistemi açısından muazzam bir etkisi var. Paranormal olayları araştıran Ed ve Lorraine çiftinin yaşadıklarını anlatan filmde, gerilim pek çok açıdan etkin bir seviye ile karşınızda olmaya devam edecektir. Çiftin ele almış olduğu yeni dava ise öncekilerinden çok daha farklı bir yapıda işlevselliği sürdürebilmektedir. Anlatısı ile ve sistemi ile etkin kalacağı bir yapıda olduğu için de zaten izledikçe başarılı bir sürece ulaşacağınız bir korku gerilim türüne kendinizi bırakma şansını da bulacaksınız. Her sahnesi ve detaycılığı ile bakıldığı zaman güçlü bir etkileşimi sizler daha da güzel bir şekilde işleyen bu filmi başarılı bulabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Korku Seansı 3 (The Conjuring 3) izle 2021 yapımı fantastik ve macera yabacı filmi sitemiz üzerinden Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı seçenekleriyle birlikte izleyebilirsiniz.

2021 Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Korku Seansı 3 (Beni Buna Şeytan Zorladı) izleme seçenekleriyle birlikte sitemize türkçe dublaj ve türkçe altyazılı eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Conjuring 3: Im Banne des Teufels
Yönetmen: Michael Chaves
Aktörler: Vera Farmiga, Patrick Wilson, Julian Hilliard, Eugenie Bondurant, Charlene Amoia, Sterling Jerins, Mitchell Hoog, Ruairi O'Connor, Shannon Kook, Steve Coulter, Ingrid Bisu, Ronnie Gene Blevins, Sarah Catherine Hook
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2021
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17