Sitemizde Toplam 3241 Film, 37 Kategori ve 3610 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Korkuluk – Curse of the Scarecrow 2018 1080p Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Korkuluk – Curse of the Scarecrow 2018 1080p Film izle

Çocukluğunda ailesinin korkunç bir şekilde katledilmesine tanık olan iki çocuğun hayatını anlatıyor.June ve Carl çocukken önce anne ve babasının korkunç bir şekilde öldürülmesine tanık olmuşlardır.  Yıllar boyu birbirlerine destek olarak bu sırrı saklamışlardır. Ancak unuttukları bir şey vardır, hiçbir sır sonsuza dek saklanmaz. Yıllar boyu bu olaydan kaçmışlardır. Günün birinde Carl kardeşini terk eder. Bir süre sonra Carl’ın gizemli intiharı June ‘ın kulağına gelir. June ailesinden kalan tek kişi olan kardeşinin intiharıyla sarsılmıştır. Bu intihar sonrası aile evine geri döner. Burayı araştırmak, ailesinin ve kardeşinin ölümüne dair ipuçları aramak istemektedir. June kardeşinin intiharı ve geçmişinde ailesinin başına gelenlerin birbiriyle bağlantılı olduğuna inanmaktadır. Küçükken kardeşiyle birlikte kaçtığı eve dönen June bir sürprizle karşılaşmıştır. Ev sanki canlı haldedir. June tüm gizemi çözmek, ailesinin başına gelenleri çözmek ve suçluları bulmak istemektedir. Tek isteği ailesini ondan koparanlardan intikamını almaktır. Acaba June ailesinin başına gelen korkunç cinayetin nedenini ve bu cinayeti kimin işlediğini öğrenebilecek, hatta intikamlarını alabilecek midir?

Korkuluk; bu sezonun yayına giren en iddialı İngiliz yapımı korku filmleri arasında geliyor. İngiliz sinemasının giderek korku filmlerindeki yükselişini bu filmde de oldukça net görebilirsiniz. Curse of the Scarecrow orijinal adıyla çıkan korku film; ünlü yapımcıların ortaklığında tüm Dünya ‘da izleyebilirsiniz. ChampDog Films firmasından çıkan filmin yönetmen koltuğunda Louise Warren oturuyor. Durdurak bilmeyen aksiyonu, korku dolu dakikaları ve yüksek doz heyecanı ile soluksuz izleyeceğiniz Korkuluk’un senaristi Shannon Holiday ‘dir.

Korkunç bir cinayet ve sonrasında yaşananları konu alan Korkuluk filmin oyuncu kadrosunda yeni neslin yıldızı parlayacak oyuncularından seçimler bulunuyor. Daha önce izlediğiniz korku filmlerinden daha farklı bakış açısıyla çekilmiş başarılı filmin başrolünde Kate Lister yer alıyor. Kate Lister June Sommers karakterine hayat verirken, Louisa Warren ise Nancy Holders karakteriyle karşımıza çıkıyor. Ayrıca Karen Spencer rolünde Cassandra French, Chanel rolünde Tiffany-Ellen Robinson ‘u izleyeceğiz.

2018 Filmleri, Korku Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Curse of the Scarecrow
Yönetmen: Louisa Warren
Aktörler: Kate Lister, Louisa Warren, Cassandra French, Tim Freeman, Darrell Griggs, Tiffany-Ellen Robinson, Tommy Vilés
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2018 Birleşik Krallık
Filmin Süresi: 84 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17