Sitemizde Toplam 3269 Film, 37 Kategori ve 3677 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Küçük Kadınlar izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Küçük Kadınlar izle

Küçük Kadınlar 2020 Full Film izle

Küçük Kadınlar filmi, İç Savaşın yaşanmış olduğu dönemin sonrası Amerika’da hayatlarını bir şekilde devam etmeye çalışan dört kız kardeşin yaşamanı konu ediniyor. Meg, Jo, Beth ve Amy adında olan ve hepsi tamamen birbirinden farklı karakteristik özelliklere sahip olan dört kız kardeş olmaktadır. Çocukluk zamanlarını artık geride bırakarak kadınlık dönemlerine geçiş aşamalarında bu 4 kız kardeş farklı farklı dertleri bir arada yaşar. Babaları Amerikan İç Savaşı’na katılmış olan dört genç kız, anneleri ile beraber hayatın zorluklarına karşı yaşam mücadelesi vermeye başlamıştır. Başlarına gelen bu zorlu süreç onlar için bir şekilde mutlaka çözülmesi gereken zorunluluğu sunar. Bu süreç boyunca onların en fazla kazançları ise birbirlerine sürekli destek olmaları ve sürekli olarak yan yana güçlü şekilde durmuş olmalarıdır. Büyük zorlukları bile beraber omuz omuza vererek göğüsleyen kardeşler bu dönemde gerçek mutluluğun sevginin ta kendisi olduğunu anlamıştır.

Louisa May Alcott isminin klasik hale gelmiş olan romanını baz alarak uyarlanan filmin yönetmenliğini yapan kişi “Uğur Böceği” filmi ile ilk defa yönetmenlik koltuğuna oturmuş olan ve bu hayalini gerçeğe dönüştüren Greta Gerwig olmaktadır. Gerwig’ın senaryo hikayesini de kaleme almış olduğu filmin rol oyuncuları arasında Aşıklar Şehri filmi ile ilk Oscar Ödülüne layık görülmüş olan Emma Stone, genç bir yaşta olmasına karşın, Uğur Böceği filmi olmak üzere toplamda 3 Oscar adaylığına layık görülen Saoirse Ronan, hayatına devam eden ve en büyük kadın oyuncu unvanına sahip Meryl Streep ve Beni Adınla Çağır filminde göstermiş olduğu performans ile henüz 22 yaşında olan ve Oscar adaylığı kazanmış Timothee Chalamet bulunuyor.

Başarılı ABD yapıtlarından biri olması muhtemel görünen filmin konu edindiği tür Romantik ve Dram olarak göze çarpıyor. Filme hayat veren senaryo yazarlığını yapan kişiye baktığımız zaman Greta Gerwig ismine rastlıyoruz. Oldukça başarılı bir senaryo yazdığını gördüğümüz bu ismin daha önceden de başarılı senaryoları olduğunu çoğumuz biliyoruz. Fragmanı yayınlanan filmin vizyonda yer alacağı tarih ise 14 Şubat 2020 olarak duyuruldu.

2019 Filmleri, Dram Filmleri, Film izle, Romantik Filmler, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Little Women
Yönetmen: Greta Gerwig
Aktörler: Saoirse Ronan, Emma Watson, Florence Pugh, Eliza Scanlen, Laura Dern, Timothée Chalamet, Tracy Letts, Bob Odenkirk, James Norton, Louis Garrel
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 135 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. bse
    bse 14 Nisan 2020 22:14

    çok iyi

Reklamı Kapat X
8jAw17