Sitemizde Toplam 3274 Film, 37 Kategori ve 3694 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Küçük Kahraman izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Küçük Kahraman izle

Küçük Kahraman - Little Hero 2019 Animasyon Film izle

Küçük Kahraman filmi adından anlaşılacağı gibi küçük bir çocuğun giriştiği macera sonrasında kahraman oluşunu ele alan bir yapıt ile karşı karşıyayız. Bayu kendi köyünde oldukça mutlu ve mesut günler geçiren bir çocuktur. Köyünde bir gün yine oyun oynamak ve zaman geçirmek için evinden dışarı çıkan Bayu, gezinti esnasında iken yerde bir kılıcın olduğunu görür ve kılıca doğru ilerler. Kılıcı eline alan Bayu, artık büyük bir maceranın içine adım atmıştır. Kılıç lanetlidir ve herkesi taşa çevirme özelliğine sahiptir. Bu taşa çevirme durumundan Bayu’nun babası bile etkilenir ve babası taşa dönüşür. Taşa dönüşen babasını ve diğer köy halkını kurtarmak için kılıcın kerametini çözmek isteyen Bayu çalışmalara başlar.

Çalışmalarının sonucunda kılıcın lanetli olduğunu öğrenen Bayu, bu kılıcın Asura adlı şeytani bir varlığın uyanmasına sebep olduğunu öğrenir. Artık Bayu için kahramanlıklarla dolu bir macera için her şey hazırdır. Lakin Asura hakkında bilgisi olmadan onu yenemeyeceğini bilen Bayu bu konuda bir yaşlıdan öğrendiğine göre laneti kaldıracak tılsımın olduğunu ve o tılsımı bulması gerektiğini öğrenir.

Tılsımı bulmak için hazırlıklarını tamamlayan Bayu, kuzeni Raney’e durumu anlatır ve tılsımı bulmaları gerektiğini söyler. Bu konuda Raney onay verince artık iş tılsımı bulmaya gelmiştir. Lakin tılsımı bulmak o kadar kolay değildir.  Asura tılsımın bulunmasına engel olmaya çalışırken tılsıma da nasıl gidileceği konusunda bir fikri bulunmamaktadır. Sonuç olarak Küçük kahraman için bir macera başlamıştır. Bu maceranın sonucunda Asura’yı yenebilecek mi izleyip göreceğiz?

Yönetmenliğini Jason J. Lewis üstleniyor. Animasyon türündeki bu yapımın Türkiye dağıtımcılığını Özen Film üstlenirken filmin orijinal adı ise Little Hero olarak bilinmektedir.

2018 Filmleri, Animasyon Filmler
Filmin Orjinal Adı: Little Hero
Yönetmen: Jason J. Lewis
Aktörler: Philip D'Amore, Jillian Gomez, Alex Hyde-White, Jason J. Lewis, Aly Marianelli, Paul Meyd, Elizabeth Simmons
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2018 United / Endonezya Devletleri
Filmin Süresi: 104 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17