Sitemizde Toplam 3423 Film, 37 Kategori ve 4003 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17

Kül En Saf Beyazdır izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Kül En Saf Beyazdır izle

Kül En Saf Beyazdır 2018 Filmi Türkçe Dublaj izle

Her filminde kalıpların dışına çıkan Jia Zhang-ke Kül En Saf Beyazdır filminde yine apayrı sürprizlerle geliyor. Çin’deki değişen toplumsal düzene dair birçok ipucu veriyor. Buradaki hayatlara, değişen düzenle birlikte insanların hayatındaki iniş çıkışlara rastlayabilecek ve olanları daha iyi anlayabileceksiniz. Çin yer altı dünyasında otorite olmaya çalışan bir çete liderinin sevgilisi olan Qiao, erkek egemenliğindeki bu toplulukta sözünü geçirebilen bir kadındır. Herkes tarafından güçlü bir kadın olduğu kabul edilmiştir. Sevgilisi Bin çeteler arası bir kavgaya karışmıştır. Onun için her şeyi göze alan Qiao Bin ‘i korumak için ateş eder. Bu nedenle 5 yıl ceza alır. Cezaevinde geçirdiği 5 yıl sonra çıkan Qiao sevgilisi Bin ‘i aramaya başlar. Her yerde onu arayan Qiao bu arada Çin ‘deki değişimi fark eder. Köklü bir toplumsal değişime uğrayan Çin ‘deki değişime adapte olmaya çalışır.

Kül En Saf Beyazdır filmi Çin sinemasının son yıllarda çıkarttığı drama filmleri arasında en başarılı olanların başında geliyor. Romantizm ve dram öğelerine sıkça yer verilen, film açılışını Cannes Film Festivalinde yapmıştır. Çin sinemasının sevilen yönetmeni Jia Zhang-ke ‘nin yönettiği filmde kendi dokunuşlarını da fark edebileceksiniz. Toplumsal sorunları irdelediği filmleriyle ünlenen yönetmen bu filmdeki bakış açısıyla da çokça konuşuluyor. Senaristliğini de üstlendiği filmde duyguları daha baskın hissettirebilmek adına çok başarılı müzikleri de eklemiş. Müzikler ise Giong Lim imzasını taşıyor.

Görüntü yönetmenliğini Eric Gauiter ‘in yaptığı Kül En Saf Beyazdır filminin oyuncu kadrosu da dünya çapında ses getirdi. Birbirinden prestijli ödül törenleri için konuşulan filmde Çin sinemasının en başarılı aktör ve aktrisleri yer alıyor. Qiao rolü ile başrolde Zhao Tao ve Bin rolü ile  Liao Fan ‘ı izleyeceğiz. Daha önce pek çok filminden hatırlayabileceğimiz ünlü sanatçılara yine Çin ‘in en ünlü sanatçılarından özenle seçilen isimler eşlik edecek. Xu Zheng, Feng Xiaogang, Feng Ciaogang, Diao Yinan, Ding Jiali gibi birbirinden güçlü isimler de filmin kadrosunda yer alıyor.

2018 Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2018 yapımı Kül En Saf Beyazdır filmi izleme seçaddenekleriyle birlikte sitemize 1080p full hd kalitesiyle eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Asche ist reines Weiß
Yönetmen: Zhangke Jia
Aktörler: Tao Zhao, Fan Liao, Yi'nan Diao, Jiali Ding, Zijian Dong, Jiamei Feng, Xiaogang Feng, Kang Kang, Xuan Li, Casper Liang, Min Liu, Yuan Wenqian, Zheng Xu, Yi Zhang
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2018
Filmin Süresi: 136 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17