Sitemizde Toplam 3274 Film, 37 Kategori ve 3694 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Kurt Saati izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Kurt Saati izle

Kurt Saati (The Wolf Hour) 2019 Filmi 1080p HD izle

Bir dönem sosyal normlara karşıt olan hayat şekliyle tanınmış olan bir kadın olma özelliği barındıran June, eski dönemde tanınan bir kültür fikrine karşıt bir figürdür. Fakat bu durumun üstünden tam on yıl gibi bir süre geçmiştir. June artık Güney Bronx’ta yer alan apartmanında tek başına hayatını sürdüren biridir. Kendini bütün haliyle izole eden June, kendi halinde olmaktadır. 1977 yılının tanınmış olan seri katil zamanı “Summer of Sam” yazı esnasında June’un acıma duygusu yaz sıcağında artarak devam eden şiddeti görmek adına sadece pencereden dışarıya bakması yeterli olacaktır. 1977 yılında meydana gelmiş olan New York ayaklanmaları ve şiddetin tam ortasında June iyice içerisine kapanan bir vaziyet alır. Fakat kadın kendisini iyiden iyiye izole etmeye devam ettikçe, görünmez olan bir işkenceci kadının zayıf taraflarını sömürmek ister ve onu sömürmeye başlar.

Psikolojik ve Gerilim türlerini bir arada barındıran The Wolf Hour filmine ait ilk poster ve fragman yayına alındı. 21 Gram ve Kıyamet Günü filmlerinde kendisini göstererek performansları ile Oscar adaylığı elde etme hakkına sahip olan Amerika asıllı rol oyuncusu Naomi Watts’ın başrol karakterini canlandırmış olduğu bu film, büyük bir emek ile oluşturulmuş ve kendisine bir Hitchcock vari özelliğini sağlayan gerilim özellikli bir film olmayı hedef ediniyor.

Sundance Enstitüsü Uzun Metraj Film Programı tarafınca destek sağlanan filmin yönetmenlik koltuğunu üstlenen isim Alistair Banks Griffin olmaktadır. Filmin senaryo yazarlığını da filme aynı zamanda yönetmen olan Griffin imza atıyor. Filmin oyuncu kadrosuna baktığımız da Watts’ın yanında BAFTA adaylığına layık görülmüş olan Jennifer Ehle, The OA’in Homer Roberts’ı olarak karşımıza çıkan karizmatik oyuncu Emory Cohen, Brennan Brown ve Kelvin Harrison Jr. gibi başarılı bir oyuncu kadrosunu görüyoruz. Gerilim ve Dram sahnelerini bir arada tutan etkileyici senaryosu ile dikkat çeken bu film 6 Mart 2020 tarihinde ilk defa sinema dünyasındaki yerini alacak.

2019 Filmleri, Dram Filmleri, Film izle, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Gerilim ve gizem türündeki Kurt Saati (The Wolf Hour) filmi türkçe dulaj hd kalitesinde sitemize eklenmiştir.Reklamsız hd film ize

Filmin Orjinal Adı: The Wolf Hour
Yönetmen: Alistair Banks Griffin
Aktörler: Naomi Watts, Jennifer Ehle, Brennan Brown, Kelvin Harrison Jr., Emory Cohen, Jeremy Bobb, Justin Clarke, Maritza Veer, Angel Christian Roman, Pedro Hollywood, Ohene Cornelius, Richard Bird, Heinley Gaspard
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 İngiltere / Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 99 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17