Sitemizde Toplam 3213 Film, 37 Kategori ve 3558 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Kurtuluş Günü – D-Day Assassins 2019 1080p Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Kurtuluş Günü – D-Day Assassins 2019 1080p Film izle

Sinema dünyasının vazgeçilmez ve en çok ilgi gören, gişeleri her zaman çok getiren filmler savaş filmleri oluyor. Bu film de son zamanların en büyük prodüksüyonlarından biri. Ciddi bir bütçe ayrılarak hazırlanan Kurtuluş Günü Amerikan bir grup askerin başından geçen olayları anlatıyor.

1944 yılında The Filthy Thirteen olarak bilinen bir grup Amerikan askeri vardır. Bu askeri grup üsleri için giderek artan bir sorun haline gelmektedir. Emirlere itaat etmiyorlar ve sık sık birliklerinden izin almadan gitmektedirler. O sırada Normandiye istila altındadır. Askeriyeden Normandiya ‘ya gönderilmek üzere bu grup seçilir. Üsleri grubun asi olması, gözü kara olması nedeniyle seçmiş ve oraya göndermiştir. Bu grubun görevlerini başarıyla yerine getireceklerine inançları tamdır. Gözükara The Flilthy Thirteen grubu görevlerini yerine getirip, buradan başarıyla dönebilecek midir? Yoksa onları kötü bir son mu beklemektedir. Heyecan dolu serüvene ortak olmak istiyorsanız bu filmi kaçırmayın!

Andrew Jones yönetmenliğinde çekilen Kurtuluş Günü filmi; 2019 yapımı savaş filmleri arasında en heyecanla beklenenlerden biri. İngiltere yapımı olan savaş filminde Amerikan bir grup askerin heyecan verici öyküsüne şahit olacaksınız. Aksiyonu bol, sürekli artan bir adrenalinle şahit olacağınız filmin senaryosu Sharon Jones ve Andrew Jones imzası taşıyor. Lee Bane ortak yapımcılığı ile piyasaya sürülen film 1 saat 29 dakika sürüyor. 4D Digital Media tarafından yayınlanacak olan filmin Türkiye dağıtımı CJ Entertainment Turkey ‘e ait.

Kurtuluş Günü filminin oyuncu kadrosu da en az filmin konusu kadar dikkat çekiyor. Daha önce birçok savaş filminde izlediğimiz oyuncuları göreceğiz. Oyuncuların yetenekleriyle ayrı bir etki bıraktığı filmin başrolünde Mark Homer yer alıyor. Tom Ward-Thomas, Dennis Farina, Aaron Jeffcoate, Lee Bane ve Derek Nelson, Erick Hayden de filmin en çok dikkat çeken isimleri arasında. Savaş filmlerini sevenlerin favorisi olacak Kurtuluş Günü görsel efektleri ile de çokça konuşuluyor. Gerçek savaş sahnelerini yansıtmak için en son teknolojileri ve cihazlar kullanılmış. Filmin her sahnesinde bunun farkını net bir şekilde göreceksiniz.

2019 Filmleri, Savaş Filmi
Filmin Orjinal Adı: The Filthy Thirteen
Yönetmen: Andrew Jones
Aktörler: Lee Bane, Tom Ward-Thomas, Derek Nelson, Ciaron Davies, Paris Stangl, Mark Homer, Angelique Joan, Erick Hayden, Aaron Jeffcoate, Dennis Farrin, Patrick O'Donnell
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Birleşik Krallık
Filmin Süresi: 89 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17