Sitemizde Toplam 3260 Film, 37 Kategori ve 3648 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Lain izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
 • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Lain izle

Lain 2020 Yerli HD Film izle

Travmatik bir geçmişe sahip olan Can’ın bu geçmişiyle yüzleşmek için doğup büyüdüğü köye geri dönmesiyle başından geçen olayları konu ediniyor. Can, geçmişinde dramatik ve travmatik olaylar yaşamıştır. Küçük yaşta yaşadığı bu olayların etkisini ortadan kaldırmak için doğup büyüdüğü köyü terk etmiş ve geçmişinden kaçarak yüzleşmeyi reddetmiştir. Çok küçük yaşta annesini ve babasını kaybeder. Hayatta kalan tek akrabası yaşlı babaannesidir. Bu sebeple hayatının büyük bir bölümünü oluşturan eğitim yaşamının neredeyse tamamını memleketinden uzakta devlete ait yatılı bir okulda geçirmek zorunda kalır.

Can’ın çocukken yaşadığı o olay ise peşini asla bırakmaz. Evliliği ve gündelik yaşamı da adeta bir kabusa dönüşür. Bu kabustan uyanmanın tek yolu vardır. Can geçmişi ile yüzleşmek zorundadır. Eşi Ece’yi de yanına alarak her şeyin başladığı köye gitmek için harekete geçer. Köye girdikleri ilk anda ürkütücü bir hava Can ve Ece ikilisini rahatsız eder. Köy gereğinden fazla sessiz, tenha ve terk edilmiş bir haldedir. Can’ın babaannesi ve bir kaç köylü dışında köyde yaşayan kimse yoktur. Köyde olan bu az sayıda insan da hiç misafirperver değildir. Garip, ürkütücü ve insanı endişeye sevk eden bir halleri vardır. Ancak Can geçmişi ile yüzleşmek için bu ürkütücü atmosferde kısa bir süre yaşamak zorundadır. Eşiyle birlikte köyde birkaç gün kalmak isterler. Can bu köy gezintisi sırasında gizemli geçmişi ile yüzleşir. Diğer taraftan köyü bu hale getiren lanet ile de karşı karşıyadır. Böylesi bir gerilimin ortasında Can’ın beklemediği bir olay bardağı taşıran son damla olur. Eşi Ece, köyde bulunan birtakım varlıklar tarafından kaçırılmıştır.

Can çok büyük bir şok yaşar. Eşini geri getirebilecek midir? Bu lanet nedir ve köyün bu lanetten kurtulma ihtimali var mıdır? Can eşini yeniden kazanmak için neleri göze alabilecektir? Lain filminin yönetmenliği Onur Aldoğan yaptı. Filmde Yalın Cengiz, Funda Dönmez,  Rıfat Kanpara, Doruk Emek, Sinan Taşkan ve Asuman Özdemir oyuncu olarak görev aldılar. Filmin senaryosu ise Erkan Çaltepe’ye ait.

Film izle, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Lain filmi travmatik bir geçmişe sahip olan Can'ın bu geçmişiyle yüzleşmek için doğup büyüdüğü köye geri dönmesiyle başından geçen olayları konu ediniyor.

Filmin Orjinal Adı: Lain
Yönetmen: Onur Aldoğan
Aktörler: Yalın Cengiz, Funda Dönmez,  Rıfat Kanpara, Doruk Emek, Sinan Taşkan, Asuman Özdemir
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Türkiye
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 4 yorum yapılmış.
 1. Ulker
  Ulker 10 Ocak 2021 23:36

  Hbbvjfudf

 2. hadg550@yahoo.com
  [email protected] 18 Haziran 2020 00:27

  Thanks for all

 3. özlem
  özlem 19 Mayıs 2020 00:02

  bu tur fılmleri cok sevıyorum

 4. Yasemin
  Yasemin 10 Mayıs 2020 01:11

  Konusu guzel

Reklamı Kapat X
8jAw17