Sitemizde Toplam 2607 Film, 35 Kategori ve 2578 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Lanetli Kardeş izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
  • Fragman
Google +
VK
Whatsapp
Lanetli Kardeş izle

Lanetli Kardeş - Dark Sister 2018 Full Film izle

Korku dolu şeklinde geçecek olan etkileyici yapımlar arasında Lanetli Kardeş geliyor. Filmi daha izlemeden bile adıyla da fazlasıyla etkilenmeye başlayacaksınız. lanetli kardeş filminin genel bir konusunu ele alırsak ise bir kız resim çiziyor. Üstelik çizmiş olduğu bu resimlerde cinayetle bağlantılı olmaya devam ediyor. Her çizdiği resim aynı şekilde gerçek hayatların  da br cinayet olarak karşılarına çıkıyor. Bu genç kadının sorunlu bir sanat sever olduğu daha sonradan ortaya çıkmaya başlayacak. Sürekli olarak korkunç şekilde rüyalar görmeye başlar. Görmüş olduğu korkunç rüyaları da sanat sever ilk iş olarak tuvale aktarır. Her ne kadar fark etmeden bunları çizse de belirli bir zaman sonrasında görülen rüya ve çizdiği resimlerin boş olmadığını da fark etmeye başlayacak.

Çünkü genç kadın çizmiş olduklarının belirli bir zaman sonucunda gerçek hayatta ki cinayetlerin olmaya başladığını fark edecektir. Bu esna da ise arkadaşları her geçen gün teker teker ölmeye de başlayacaktır. Arkadaşları ve ailede ki fertlerin sırayla ölmesiyle birlikte işin içinden çıkılmaz bir hal alınmaya başlanır. Çizmiş oldukları ile katil arasında bir bağlantı olduğu filmin devamın da ortaya çıkmaya başlayacaktır. Sanatla uğraşan bu kadın cinayetleri durdurmak içinde geçmişi ile yüzleşmeye başlayacaktır. Çünkü cinayetleri durdurarak geriye sarmak yalnızca onun elinde olmaya başlayacak.  Nicola Bartlett, Austin Castiglione, Liam Graham gibi isimlerin yer aldığı başarılı içeriğe sahip olan filmi sizlerde izlemeye başlayabilirsiniz. Film de hem gerilim hem de korku hakim olduğunu söyleyebiliriz. Böylelikle olayların çizdik sıra seri halinde devam etmesi de sizleri de fazlasıyla korkutmaya neden olacak. Uzun süredir hafızalardan çıkmayacak bir film olmaya geliyor.

Filmin çekilmiş olduğu ülkeye bakıldığı zaman ise Amerika da olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda filmin yönetmen koltuğunda yer alan ismin ise  Sam Barrett olduğunu söylemek mümkün. Nefes kesen filmlerden biri olmaya aday, Lanetli Kardeş korku filmini izlemek adına hemen yerinizi almaya başlayabilirsiniz.

2018 Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Dark Sister
Yönetmen: Sam Barrett
Aktörler: Nicola Bartlett, Austin Castiglione, Liam Graham, Amanda Woodhams
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2018 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 96 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.