Sitemizde Toplam 2611 Film, 35 Kategori ve 2582 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Leprechaun Returns izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Leprechaun Returns izle

Leprechaun Returns 2018 Full Film izle

Kuzey Dakota’da yaşayan genç bir kadın ve arkadaşları, şeytani cüce olan Leprechau’yu etkisiz hale getirerek onu kuyunun dibine atarlar.Ancak cücenin altın küpüne ne olduğu kimse tarafından bilinmemektedir.Aradan yıllar geçer ve bir grup doğa bilimcisi genç kadın, yaz tatilleri için Kuzey Dakota’nın yolunu tutar.Bölgede güzel bir yaşam alanı yaratmaya çalışan kadınlar istedemen Leprechau’yu canlandırırlar.Geri dönen şeytani cüce kaybetmiş olduğu küpünü bulmaya kararlıdır ve onun uyandıran kızlarada iyi bir ders verme peşindedir.Ancak bu seferki rakipleri oldukça dişlidir ve onlarda şeytani cüceyi öldürüp altınını almaya karar verir.

Leprechaun Returns izle 2018 yapımı Fantastik, Komedi, Korku filmi FULL HD kalite ve Türkçe Altyazı seçenekleriyle birlikte sizlere sunuyoruz.

 

2018 Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazı, Yabancı Film

Leprechaun Returns izle 2018 yapımı Fantastik, Komedi, Korku filmi HD kalite ve Türkçe Altyazı seçenekleriyle birlikte sizlere sunuyoruz.

Filmin Orjinal Adı: Leprechaun Returns
Yönetmen: Steven Kostanski
Aktörler: Taylor Spreitler, Pepi Sonuga, Sai Bennett, Emily Reid, Ben McGregor, Oliver Llewellyn Jenkins, Mark Holton, Linden Porco, Heather McDonald, Pete Spiros
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2018 Amerika / Kanada / Güney Afrika Devletleri
Filmin Süresi: 92 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. Metin
    Metin 23 Ağustos 2020 05:13

    başarılarınızın devamını dilerim